Member Login


calendar

tdlr


deal





Justice of the Peace Listing

 
Court County Name Title Address/ Email Phone
Precinct 2 Place 1 Anderson Carl E. Davis Judge 703 N Mallard St, #107
Palestine, 75801
cdavis@co.anderson.tx.us
(903)723-7486
Precinct 1 Place 1 Anderson Gary Thomas Judge P O Box 348
Elkhart, 75839
gthomas@co.anderson.tx.us
(903)764-5661
Precinct 3 Place 1 Anderson James Edward Todd Judge 500 N Church St, Ste 8
Palestine, 75801
jtodd@co.anderson.tx.us
(903)723-7418
Precinct 4 Place 1 Anderson James William Westley Judge 500 N Church St
Palestine, 75801
jwestley@co.anderson.tx.us
(903)723-7419
Precincts 1 & 4 Place 1 Andrews Mary Jane Baeza Judge 215 NW 1st, Ste 3
Andrews, 79714-6303
mbaeza@co.andrews.tx.us
(432)524-1413
Precincts 2 & 3 Place 1 Andrews Neri Flores Judge 215 NW 1st, Ste 4
Andrews, 79714-6303
nflores@co.andrews.tx.us
(432)524-1413
Precinct 1 Place 1 Angelina Billy S. Ball Judge P O Box 43
Lufkin, 75901-0043
JP1@angelinacounty.net
(936)634-8334
Precinct 5 Place 1 Angelina Esther Crager Barger Judge 211 N Temple Dr
Diboll, 75941-1701
ebarger@angelinacounty.net
(936)829-3535
Precinct 2 Place 1 Angelina R. G. Bowers Judge P O Box 150423
Lufkin, 75915-0423
bowersjp2@angelinacounty.net
(936)637-3117
Precinct 4 Place 1 Angelina Claude F. Marshall Jr. Judge P O Box 31
Zavalla, 75980
wmelton@angelinacounty.net
(936)897-2424
Precinct 3 Place 1 Angelina Morris Morehead Judge P O Box 311
Huntington, 75949
(936)422-5533
Precinct 2 Aransas Patrick Joseph Daly Judge 301 N Live Oak, Rm 113
Rockport, 78382-2744
jp2@aransascounty.org
(361)790-0131
Precinct 1 Aransas Vada (Diane) Dupnik Judge 301 N Live Oak, Rm 111
Rockport, 78382-2744
ddupnik@aransascounty.org
(361)790-0130
Precinct 2 Place 1 Archer Joe C. Boyle Judge P O Box 973
Holliday, 76366
(940)586-0237
Precinct 3 Place 1 Archer Jeanie I. Kellar Judge P O Box 212
Megargel, 76370-0212
(940)563-2711
Precinct 4 Place 1 Archer Wayne Lewis Lindemann Judge P O Box 24
Scotland, 76379
laway1973@yahoo.com
(940)541-2250
Precinct 1 Place 1 Archer Charles Thomas McDaniel Judge P O Box 715
Archer City, 76351-0715
charles.mcdaniel@co.archer.tx.us
(940)574-4514
Countywide Armstrong Beatrice T. Sturkie Judge P O Box 539
Claude, 79019-0539
beasturkie@hotmail.com
(806)226-2041
Precinct 4 Atascosa Jackie Draper Bodden Judge 744 Hwy 281 S
Pleasanton, 78064-4402
acjp4@att.net
(830)569-6614
Precinct 2 Atascosa Kyle D. Bradley Judge 3414 FM 3175
Lytle, 78052
jp2atascosa@yahoo.com
(830)772-3660
Precinct 1 Atascosa Betty Caballero Judge 710 2nd St
Pleasanton, 78064
judgepct1@sbcglobal.net
(830)569-2801
Precinct 3 Atascosa William (Belo) Wiley Judge P O Box 159
Charlotte, 78011
judge31@peoplepc.com
(830)277-1698
Precinct 4 Place 1 Austin Dennis R. King Judge P O Box 760
Wallis, 77485-0760
jp4@austincounty.com
(979)478-6723
Precinct 3 Place 1 Austin Cheryl B. Kollatschny Judge 201 Atchison St
Sealy, 77474-2339
austincountyjp3@yahoo.com
(979)885-3195
Precinct 2 Place 1 Austin Wilfred W. Krause Judge P O Box 176
Industry, 78944-0176
jp2@austincounty.com
(979)357-4477
Precinct 1 Place 1 Austin Richard E. Yancey Jr. Judge 417 N Chesley, Ste A
Bellville, 77418-1344
jp1@austincounty.com
(979)865-9171
Precinct 1 Place 1 Bailey Deb G. Stone Judge 405 W 2nd, #101
Muleshoe, 79347
jpstone@fivearea.com
(806)272-4300
Precinct 2 Bandera Bobbie Jo Basinger Judge 9155 FM 1283
Lakehills, 78063
jp2@indian-creek.net
(830)612-2102
Precinct 4 Bandera Lynn D. Holt Judge P O Box 1043
Bandera, 78003-1043
jp4@indian-creek.net
(830)796-3593
Precinct 1 Bandera Herschel A. Moore Sr. Judge P O Box 1043
Bandera, 78003-1043
jp1@indian-creek.net
(830)796-3593
Precinct 3 Bandera Eino Zapata Judge P O Box 1557
Medina, 78055-1557
jp3@indian-creek.net
(830)589-7758
Precinct 2 Place 1 Bastrop Raymah M. Davis Judge P O Box 5
Smithville, 78957
raymah.davis@co.bastrop.tx.us
(512)581-7112
Precinct 4 Place 1 Bastrop Larry A. Dunne II Judge 704 Bull Run Rd
Elgin, 78621
larry.dunne@co.bastrop.tx.us
(512)581-7162
Precinct 3 Place 1 Bastrop Katherine K. Hanna Judge 5785 FM 535
Cedar Creek, 78612
kjudge93@yahoo.com
(512)332-7288
Precinct 1 Place 1 Bastrop
Donna Van Gilder
Judge 804 Pecan Street
P.O. Box 336
Bastrop, TX 78602
donna.vangilder@co.bastrop.tx.us
(512)581-4258
Precinct 2 Place 1 Baylor Teresa G. Gray Judge 101 S Washington St, Ste 3
Seymour, 76380-2556
baylorcojp2@srcaccess.net
(940)889-3300
Precinct 1 Place 1 Baylor Charles T. Sessions Judge 101 S Washington St, Ste 2
Seymour, 76380-2556
baylorcojp1@sraccess.net
(940)889-2662
Precinct 1 Bee Raul G. Casarez Judge 105 W Corpus Christi St, #102
Beeville, 78102
raul.casarez@co.bee.tx.us
(361)362-3233
Precinct 3 Bee David B. Garza Judge 105 W Corpus Christi St, #103
Beeville, 78102
david.garza@co.bee.tx.us
(361)362-3235
Precinct 4 Bee Joseph Kenneth Lyvers Judge P O Box 69
Skidmore, 78389
beecountyjp4@awesomenet.net
(361)287-3436
Precinct 2 Bee Ted Gene Staples Judge P O Box 38
Tuleta, 78162
teds1036@hotmail.com
(361)375-2343
Precinct 3 Place 1 Bell David R. Barfield Judge 205 E Central Ave
Temple, 76501-4303
david.barfield@co.bell.tx.us
(254)770-6822
Precinct 4 Place 2 Bell Bill Cooke Judge P O Box 517
Killeen, 76540
bill.cooke@co.bell.tx.us
(254)634-7612
Precinct 1 Place 1 Bell Theodore R. Duffield Judge P O Box 88
Belton, 76513
(254)933-5183
Precinct 2 Place 1 Bell Donald Gene Engleking Judge P O Box 415
Salado, 76571
don.engleking@co.bell.tx.us
(254)947-3573
Precinct 3 Place 2 Bell G. W. Ivey Judge 205 E Central Ave
Temple, 76501
g.ivey@co.bell.tx.us
(254)770-6831
Precinct 4 Place 1 Bell Garland Keith Potvin Judge 301 Priest Dr
Killeen, 76541
g.potvin@co.bell.tx.us
(254)634-5882
Precinct 3 Place 1 Bexar Keith M. Baker Judge 8918 Tesoro Dr, Ste 300
San Antonio, 78217-6338
(210)335-4700
Precinct 1 Place 1 Bexar Monica Lisa Caballero Judge 218 S Laredo St, 1st Fl
San Antonio, 78207-4530
(210)335-2803
Precinct 2 Place 2 Bexar William E. Donovan Judge 6715 Bandera Rd
San Antonio, 78238-1438
(210)335-4800
Precinct 4 Place 1 Bexar Rogelio Lopez Jr. Judge 2711 SE Loop 410, Ste 200
San Antonio, 78222
eprice@bexar.org
(210)335-4900
Precinct 2 Place 1 Bexar Stephen Walker Judge 6715 Bandera Rd
San Antonio, 78238-1438
msweiner@bexar.org
(210)335-4800
Precinct 1 Place 3 Bexar Edmundo M. Zaragoza Judge 1313 SE Military Dr, Ste 114
San Antonio, 78214-2850
barbara.martinez@bexar.org
(210)335-4500
Precinct 1 Place 1 Blanco Terry A. Carter Judge P O Box 405
Johnson City, 78636-0405
bcjp1@co.blanco.tx.us
(830)868-4888
Precinct 4 Place 1 Blanco H. R. (Bob) Riley Jr. Judge P O Box 596
Blanco, 78606-0596
blancocountyjp4@verizon.net
(830)833-4212
Countywide Borden M. Jane Jones Judge P O Box 31
Gail, 79738
(806)756-4380
Precinct 1 Place 1 Bosque Bennett L. Morrow Judge P O Box 172
Meridian, 76665-0172
(254)435-2921
Precinct 2 Place 1 Bosque James W. Zander Judge P O Box 204
Clifton, 76634
bosquejp2@embarqmail.com
(254)675-8939
Precinct 5 Place 1 Bowie John W. Carson Judge P O Box 189
Maud, 75567
bowiecounty5@windstream.net
(903)585-5428
Precinct 1 Place 2 Bowie Gibson Lee Hadaway Judge 100 N State Line Ave, Box 14
Texarkana, 75501-5666
(903)798-3038
Precinct 4 Place 1 Bowie Mary Ann Hankins Judge 3398 FR 561
Simms, 75574
mryhankins@yahoo.com
(903)543-2279
Precinct 7 Place 1 Bowie Patrick R. James Judge P O Box 550
Hooks, 75561-0550
lbrown@txkusa.org
(903)547-6900
Precinct 3 Place 1 Bowie Thomas Gerold Rankin Judge 780 NW Front St
De Kalb, 75559-0241
(903)667-3891
Precinct 1 Place 1 Bowie Nancy C. Talley Judge 100 N State Line Ave, Box 13
Texarkana, 75501-5666
talley@txkusa.org
(903)798-3006
Precinct 2 Place 1 Bowie Stephen C. Young Judge P O Box 248
New Boston, 75570
sgreen@txkusa.org
(903)628-6812
Precinct 2 Place 2 Brazoria Louis Wayne Dubose Judge 111 E Locust, Rm 110
Angleton, 77515
ediek@brazoria-county.com
(979)864-1402
Precinct 4 Place 1 Brazoria Sharon Fox Judge 101 E Alabama
Brazoria, 77422-8713
(979)798-7777
Precinct 3 Place 1 Brazoria Jerome V. Jozwiak Judge 1601 S Gordon
Alvin, 77511
nilab@brazoria-county.com
(281)331-3524
Precinct 4 Place 2 Brazoria Sherry L. Kersh Judge 111 N 10th St
West Columbia, 77486
sherryk@brazoria-county.com
(979)345-2671
Precinct 1 Place 2 Brazoria Milan Miller Judge 210 A West First St
Freeport, 77541
milanmilanmiller@yahoo.com
(979)233-4700
Precinct 3 Place 2 Brazoria Gordon Dale Starkenburg Judge 2436 S Grand Blvd, Ste 110
Pearland, 77581-4267
gordons@brazoria-county.com
(281)485-1528
Precinct 1 Place 1 Brazoria Justin M. Thomson Judge 309 W Plantation
Lake Jackson, 77566
lindap@brazoria-county.com
(979)297-4650
Precinct 2 Place 1 Brazoria John Vasut Judge 7313 Corporate Dr
Manvel, 77578
vasut@brazoria-county.com
(281)756-2410
Precinct 3 Brazos George Henry Boyett Judge 1500 George Bush Dr
College Station, 77840-3369
jp3@co.brazos.tx.us
(979)693-2695
Precinct 2 Place 1 Brazos Vera C. Lara-Hooge Judge 200 S. Texas, Suite 126
Bryan, 77803
jp2-1@co.brazos.tx.us
(979)361-4370
Precinct 1 Brazos Michael P. McCleary Judge P O Box 114
Wellborn, 77881
jp1@co.brazos.tx.us
(979)695-0136
Precinct 2 Place 2 Brazos Tommy A. Munoz Judge 200 S Texas Ave, Ste 114
Bryan, 77803
jp-2-2@co.brazos.tx.us
(979)361-4190
Precinct 4 Brazos Ramiro V. Quintero Judge 202 E 27th St, Ste 103B
Bryan, 77803
jp4@co.brazos.tx.us
(979)361-4402
Precinct 2 Place 1 Brewster James W. Burr Judge P O Box 496
Terlingua, 79852-0496
jp.2@co.brewster.tx.us
(432)371-2127
Precinct 3 Place 1 Brewster Susana Gonzales Judge P O Box 401
Marathon, 79842-0401
(432)386-4530
Precinct 1 Place 1 Brewster Gerald Peyton Sotello Judge 107 West Ave E, #9
Alpine, 79830
jerry.sotello@gmail.com
(432)837-6214
Precinct 2 Place 1 Briscoe Richard Dale Ramsey Judge P O Box 427
Quitaque, 79255
(806)455-1456
Precinct 1 Place 1 Briscoe Connie S. Smith Judge P O Box 67
Silverton, 79257
bcjp1@midplains.coop
(806)823-2253
Precinct 4 Place 1 Brooks Loretta G. Cabrera Judge P O Drawer 5516
Falfurrias, 78355
conniem455@aol.com
(361)325-4901
Precinct 3 Place 1 Brooks Esteban Garcia Jr. Judge P O Box 541
Falfurrias, 78355-0541
(361)325-9432
Precinct 2 Place 1 Brooks Oralia Villarreal Morales Judge P O Drawer 5516
Falfurrias, 78355
(361)325-4901
Precinct 1 Place 1 Brooks Luis R. Soliz Jr. Judge P O Drawer 5516
Falfurrias, 78355
(361)325-4901
Precinct 4 Place 1 Brown Jim Cavanaugh Judge 200 S Broadway
Brownwood, 76801-3192
jcavanau@verizon.net
(325)646-6437
Precinct 1 Place 1 Brown Walter Bruce Croft Judge 200 S Broadway
Brownwood, 76801-3192
walterjp1@hotmail.com
(325)643-2688
Precinct 3 Place 1 Brown Bryan Thompson Judge 200 S Broadway
Brownwood, 76801-3192
jpadminpct2and3@browncountytx.org
(325)643-5962
Precinct 2 Place 1 Brown Bob Wall Judge 200 S Broadway
Brownwood, 76801-3192
jpadminpct2and3@browncountytx.org
(325)643-5962
Precinct 1 Burleson James N. Baldwin Judge P O Box 136
Deanville, 77852-0136
jp1@burlesoncounty.org
(979)535-4761
Precinct 2 Burleson Bill Orsak Judge P O Box 250
Snook, 77878-0250
jp2@burlesonco.org
(979)272-3656
Precinct 3 Burleson Johnny R. Towslee Judge 100 W Buck St, Ste 101
Caldwell, 77836-0932
(979)567-2301
Precinct 4 Burleson Robert W. Urbanosky Judge P O Box 142
Lyons, 77863
(979)596-1412
Precinct 1 Place 1 Burnet Calvin Boyd Judge 1906 West Hwy 29
Burnet, 78611-3136
jppct1@burnetcountytx.org
(512)756-8623
Precinct 4 Place 1 Burnet Edward F. Cutchin Judge 810 Steve Hawkins Pkwy, Box 4
Marble Falls, 78654
jppct4@burnetcountytexas.org
(830)798-3205
Precinct 2 Place 1 Burnet James Paschal McElroy Judge 1701 E Polk, Ste 01
Burnet, 78611-3136
jppct2@burnetcountytexas.org
(512)756-5453
Precinct 3 Place 1 Burnet Peggy L. Simon Judge 1614A Hwy 281 N
Marble Falls, 78654
jppct3@burnetcountytexas.org
(830)798-0267
Precinct 1 Place 1 Caldwell M. Louis Cisneros Judge 110 S Brazos
Lockhart, 78644
caldwelljp1@sbcglobal.net
(512)398-1810
Precinct 4 Place 1 Caldwell Raymond DeLeon Judge 405 E Market St
Lockhart, 78644-2872
caldwelljp4@yahoo.com
(512)398-1841
Precinct 2 Place 1 Caldwell Homer Horne Judge 505 E Fannin
Luling, 78648
homer.horne@co.caldwell.tx.us
(830)875-5260
Precinct 3 Place 1 Caldwell Mary Alice Llanas Judge P O Box 145
Maxwell, 78656-0145
courtclerk30@hotmail.com
(512)357-6729
Precinct 2 Place 1 Calhoun James W. Duckett Judge 201 W Austin, Rm 11
Port Lavaca, 77979-4210
ccjp2@awesomenet.net
(361)553-4622
Precinct 4 Place 1 Calhoun James Martin Dworaczyk Judge P O Box 520
Seadrift, 77983-0520
ccjp2@tisd.net
(361)785-7082
Precinct 1 Place 1 Calhoun Hope D. Kurtz Judge 201 W Austin, Rm 12
Port Lavaca, 77979-4210
ccjp1@tisd.net
(361)553-4621
Precinct 3 Place 1 Calhoun Gary Wayne Noska Judge P O Box 542
Point Comfort, 77978-0542
sandra.lynch@calhouncotx.org
(361)987-2661
Precinct 5 Place 1 Calhoun Nancy T. Pomykal Judge 508 W Main St
Port O'Connor, 77982-0454
jp5@tisd.net
(361)983-2351
Precinct 1 Place 1 Callahan Roy Chapman Judge P O Box 86
Clyde, 79510-0086
amanda.chavez@callahancounty.org
(325)893-4900
Precinct 3 Place 1 Callahan Stephen Payne Odom Judge 100 W 4th St, Ste 209
Baird, 79504-5323
steve.odom@callahancounty.org
(325)854-5830
Precinct 4 Place 1 Callahan Burlie W. Taylor Judge 424 S Main, P O Box 273
Cross Plains, 76443-0273
burlie.taylor@callahancounty.org
(254)725-7456
Precinct 3 Place 2 Cameron David Garza Judge 1390 W Expressway 83
San Benito, 78586
dgarza1@co.cameron.tx.us
(956)361-8257
Precinct 6 Place 1 Cameron Gustavo Ch. Garza Judge P O Box 1410
Los Fresnos, 78566-3606
bgarza@co.cameron.tx.us
(956)233-6150
Precinct 7 Place 1 Cameron Adam Gonzales Judge 200 Industrial Way
La Feria, 78559
agonzales@co.cameron.tx.us
(956)797-1887
Precinct 5 Place 1 Cameron Sallie A. Gonzalez Judge 3302 W Wilson Rd
Harlingen, 78552
sgonzalez@co.cameron.tx.us
(956)427-8057
Precinct 4 Place 1 Cameron Rolando Muniz Judge P O Box 1182
Rio Hondo, 78583
echavez1@co.cameron.tx.us
(956)748-4624
Precinct 1 Place 1 Cameron Bennie Ochoa III Judge P O Box 1563
Port Isabel, 78578
bochoa@co.cameron.tx.us
(956)943-2520
Precinct 2 Place 1 Cameron Linda M. Salazar Judge 974 E Harrison
Brownsville, 78520
LSalazar@co.cameron.tx.us
(956)544-0857
Precinct 3 Place 1 Cameron Julian Sanchez Jr. Judge 1390 W Expressway 83
San Benito, 78586
jsanchez@co.cameron.tx.us
(956)361-4618
Precinct 7 Place 2 Cameron Daniel (Dan) A. Sanchez Judge P O Box 372
La Feria, 78559
DSanchez1@co.cameron.tx.us
(956)787-1887
Precinct 2 Place 2 Cameron Tony Torres Judge 974 E Harrison
Brownsville, 78520
Tony.Torres@co.cameron.tx.us
(956)544-0858
Precinct 5 Place 2 Cameron David A. Wise Judge 608 E Harrison
Harlingen, 78550
DWise@co.cameron.tx.us
(956)427-8058
Countywide Camp Bobby Carpenter Judge 126 Church St, Rm 202
Pittsburg, 75686
ccjp@att.net
(903)856-3961
Precinct 4 Place 1 Carson Brandie Hefner Judge P O Box 621
White Deer, 79097
carsoncountyjp4@amaonline.com
(806)883-2677
Precinct 1 Place 1 Carson William B. Hinson Judge P O Box 311
Groom, 79039
carsonjp1@amaonline.com
(806)248-7444
Precinct 2 Place 1 Carson Phyllis Ann Tyler Judge P O Box 453
Panhandle, 79068
carsonjp@amaonline.com
(806)537-3722
Precinct 2 Place 1 Cass Gina Bassham Judge P O Box 485
Hughes Springs, 75656-0485
(903)639-7268
Precinct 3 Place 1 Cass Micki Henderson Judge P O Box 334
Queen City, 75572
mhenderson.jp@casscountytx.org
(903)796-3891
Precinct 1 Place 1 Cass Barbara McMillon Judge P O Box 341
Linden, 75563-0341
judgemcmillon@worldnet.att.net
(903)756-5341
Precinct 4 Place 1 Cass Charles W. Robison Judge P O Box 35
Atlanta, 75551-0035
jp4cassco@yahoo.com
(903)796-8493
Countywide Castro Oreda Campbell Judge 100 E Bedford, Rm 201
Dimmitt, 79027
jpclerk@castrocounty.org
(806)647-2328
Precinct 6 Place 1 Chambers Larry Cryer Judge 7711 Hwy 146
Baytown, 77523
justicecourt6@co.chambers.tx.us
(281)383-3641
Precinct 1 Place 1 Chambers Yale Devillier Judge P O Box 332
Winnie, 77665
ydevillier@co.chambers.tx.us
(409)296-8248
Precinct 4 Place 1 Chambers Dennis R. McMurrey Judge P O Box 827
Mont Belvieu, 77580
dmcmurrey@co.chambers.tx.us
(281)383-3197
Precinct 2 Place 1 Chambers Randall Kevin Van Deventer Judge P O Box 971
Anahuac, 77514
rvandeventer@co.chambers.tx.us
(409)267-2519
Precinct 5 Place 1 Chambers R. (Bob) M. Wallace Sr. Judge P O Box 2
Wallisville, 77597-0002
rwallace@co.chambers.tx.us
(409)389-8232
Precinct 3 Place 1 Chambers Tracy Woody Judge P O Box 1407
Anahuac, 77514
(409)252-4212
Precinct 1 Place 1 Cherokee Brenda Lorene Dominy Judge Rt 5, Box 275
Rusk, 75785
ccjp1@cocherokee.org
(903)683-4663
Precinct 4 Place 1 Cherokee Vera L. Foreman Judge P O Box 247
New Summerfield, 75780
ccjp4@cocherokee.org
(903)726-3413
Precinct 3 Place 1 Cherokee James M. Morris Judge P O Box 333
Jacksonville, 75766-0333
ccjp3@cocherokee.org
(903)586-9161
Precinct 2 Place 1 Cherokee Teresa Phifer Judge P O Box 553
Alto, 75925-0553
cherjp2@yahoo.com
(936)858-4732
Countywide Childress Jackie S. Taylor Judge 100 Ave E NW, Courthouse Box 6
Childress, 79201
judgejackie@sbcglobal.net
(940)937-6145
Countywide Clay Jim F. Humphrey Judge P O Box 71
Henrietta, 76365-0071
ccjp@claycountytx.com
(940)538-6531
Countywide Cochran Nadene Baker Judge 100 N Main, Rm B-4
Morton, 79346-2598
cochranjp@door.net
(806)266-5302
Precinct 2 Coke Grady Louis Coulter Judge P O Drawer K
Bronte, 76933
jpgc2@yahoo.com
(325)473-3461
Precinct 1 Coke D. Joan Davis Judge P O Box 396
Robert Lee, 76945
jdavis@co.coke.tx.us
(325)453-4777
Countywide Coleman William Nance Campbell Judge 100 W Live Oak St, Ste 103
Coleman, 76834
colemanjp@webbaccess.net
(325)625-4223
Precinct 2 Collin Terry L. Douglas Judge 406A Raymond St.
Farmersville, 75442
dboone@co.collin.tx.us
(972)782-8671
Precinct 3 Place 1 Collin Johnny G. Lewis Judge 920 E Park Blvd, Ste 220
Plano, 75074
mbeaty@co.collin.tx.us
(972)881-3001
Precinct 3 Place 2 Collin John E. Payton Judge 920 E Park Blvd, Ste 210
Plano, 75074
vwilliams@co.collin.tx.us
(972)881-3051
Precinct 1 Collin Paul Michael Raleeh Judge 2300 Bloomdale Rd #1164
McKinney, 75071
sroberston@co.collin.tx.us
(972)424-1460
Precinct 4 Collin W. M. (Mike) Yarbrough Judge 8585 John Wesley Dr, Ste 130
Frisco, 75034
jp4admin@collincountytx.gov
(972)731-7300
Countywide Collingsworth Jo Rita Henard Judge 800 W Ave, Box 4
Wellington, 79095-3039
johenard@co.collingsworth.tx.us
(806)447-5555
Precinct 4 Place 1 Colorado George M. Cason Judge P O Drawer 396
Eagle Lake, 77434
jp4@elc.net
(979)234-2042
Precinct 1 Place 1 Colorado Billy Hefner Judge P O Box 783
Columbus, 78934
ccjp1@sbcglobal.net
(979)732-2734
Precinct 2 Place 1 Colorado Richard Luhrs Judge P O Box 945
Weimar, 78962
weimarjp2@cvctx.com
(979)725-8833
Precinct 3 Place 1 Colorado Francis John Truchard Judge P O Box 933
Columbus, 78934
ccjp3jennifer@att.net
(979)732-8725
Precinct 2 Comal Susan E. Dvorak Judge P O Box 250
Bulverde, 78163-0046
dvoras@co.comal.tx.us
(830)438-2266
Precinct 3 Comal Diana Guerrero Judge 3079 W San Antonio
New Braunfels, 78130-5166
moline@co.comal.tx.us
(830)221-1133
Precinct 4 Comal Jennifer Saunders Judge P O Box 2038
Canyon Lake, 78133-0023
jp4sgw@co.comal.tx.us
(830)964-3886
Precinct 1 Comal William Schroeder Judge 145 David Jonas Dr
New Braunfels, 78132
jp1wls@co.comal.tx.us
(830)608-2025
Countywide Comanche William J. Koenig Judge 101 W Central
Comanche, 76442-3297
jpclerk@htcomp.net
(325)356-3543
Precinct 2 Concho Richard S. Sorrell Judge P O Box 44
Paint Rock, 76866
(325)732-4267
Precinct 1 Concho Scott A. Spoonts Judge P O Box 44
Paint Rock, 76866-0044
scott.spoonts@co.concho.tx.us
(325)732-4706
Precinct 4 Cooke Jason Brinkley Judge P O Box 337
Valley View, 76272-0337
jp4cooke@ntin.net
(940)726-3539
Precinct 1 Cooke Dorthy Lewis Judge 320 CR 451
Gainesville, 76240
justice@cooke.net
(940)668-5463
Precinct 1 Place 1 Coryell John B. Guinn Judge 201 S 2nd St
Copperas Cove, 76522
jp_1@coryellcounty.org
(254)547-5993
Precinct 3 Place 1 Coryell Larry C. McDonald Judge 508 Leon St
Gatesville, 76528
jp_3@coryellcounty.org
(254)865-2912
Precinct 2 Place 1 Coryell Frank W. (Bill) Price Judge 201 S 2nd St
Copperas Cove, 76522
fwprice@earthlink.net
(254)547-6517
Precinct 4 Place 1 Coryell Jimmy L. Wood Judge 508 Leon St
Gatesville, 76528
jp4@coryellcounty.org
(254)865-5913
Countywide Cottle Henery L. White Judge P O Box 307
Paducah, 79248-0307
jp.hank@hotmail.com
(806)492-3515
Countywide Crane Donna Clack Judge P O Box 148
Crane, 79731-0148
donna.clack@co.crane.tx.us
(432)558-1108
Countywide Crockett James M. Hearne Judge P O Box 2067
Ozona, 76943-2067
(325)392-2253
Precinct 1 Place 1 Crosby Robert R. Forbes Judge 201 W Aspen, Ste 400
Crosbyton, 79322-0400
ccjp@speednet.com
(806)675-2523
Precinct 1 Place 1 Culberson Oscar Espinoza Sr. Judge P O Box 367
Van Horn, 79855
ojudge1@yahoo.com
(432)283-2609
Precinct 3 Place 1 Culberson Jo Kincaid Judge 13441 US Hwy 62-180
Salt Flat, 79847
(915)828-3213
Precinct 4 Place 1 Culberson Betty Velez Judge P O Box 1394
Van Horn, 79855-2245
(432)283-2059
Precinct 2 Place 1 Culberson Ismael S. Villalobos Judge P O Box 1524
Van Horn, 79855
(432)283-8439
Countywide Dallam Rita Little Judge 414 Denver, Ste 101
Dalhart, 79022-2627
jop@dallam.org
(806)244-4827
Precinct 2 Place 2 Dallas Ken Blackington Judge 823 N Galloway Ave
Mesquite, 75149
(972)285-5429
Precinct 3 Place 1 Dallas Albert Bernard Cercone Judge 3443 St Francis Ave
Dallas, 75228
acercone@dallascounty.org
(214)321-4106
Precinct 2 Place 1 Dallas Gerry Boone Cooper Judge 140 N Garland Ave
Garland, 75040
gcooper@dallascounty.org
(214)643-4773
Precinct 3 Place 2 Dallas Sandra Ellis Judge 1411 W Belt Line Rd
Richardson, 75080
dmaynard@dallascounty.org
(972)231-1439
Precinct 5 Place 2 Dallas Juan Jasso Judge 410 S Beckley Ave
Dallas, 75203
clbrown@dallascounty.org
(214)943-5981
Precinct 1 Place 1 Dallas Thomas G. Jones Judge 7201 S Polk St, Ste 112
Dallas, 75232
(972)228-0280
Precinct 1 Place 2 Dallas Valencia Nash Judge 107 Texas St
Lancaster, 75146
vnash@dallascounty.org
(972)228-2272
Precinct 4 Place 1 Dallas Michael Petty Judge 630 W Main St
Grand Prairie, 75050
hmarshall@dallascounty.org
(214)875-2100
Precinct 3 Place 3 Dallas Steven L. Seider Judge 10056 Marsh Ln
Dallas, 75229-6071
Robyn.Klein@dallascounty.org
(214)904-3042
Precinct 5 Place 1 Dallas Luis D. Sepulveda Judge 410 S Beckley Ave
Dallas, 75203
cselman@dallascounty.org
(214)943-6980
Precinct 4 Place 2 Dallas Robert A. Whitney Judge 841 W Irving Blvd
Irving, 75060
rawhitney@dallascounty.org
(214)589-7000
Countywide Dawson Denise P. Dyess Judge P O Drawer 1268
Lamesa, 79331-1268
jplamesa@windstream.net
(806)872-3744
Countywide Deaf Smith Karen Foster Judge 235 E 3rd, Rm 100
Hereford, 79045-5542
kfosterjp@wtrt.net
(806)364-0999
Precinct 5 Place 1 Delta L. W. (Bud) Skinner Judge 200 W Dallas Ave
Cooper, 75432-0008
(903)395-4400
Precinct 5 Denton Mike Bateman Judge 1400 FM 424, Ste 124
Cross Roads, 76227
julie.lundberg@dentoncounty.com
(940)349-3460
Precinct 2 Denton James R. DePiazza Judge 6301 Main St, Ste 100
The Colony, 75056
dianne.johnson@dentoncounty.com
(972)434-7200
Precinct 4 Denton JW Hand Judge 816 N Hwy 377
Roanoke, 76262
carrie.thomas@dentoncounty.com
(972)434-3910
Precinct 1 Denton Joe Holland Judge 401 W Hickory, Ste 227
Denton, 76201-9006
(940)349-3170
Precinct 3 Denton Becky Kerbow Judge 190 N Valley Pkwy, #100
Lewisville, 75067
barbara.hancock@dentoncounty.com
(972)434-4750
Precinct 6 Denton Patty Larson Judge 1029 W Rosemeade Pkwy
Carrollton, 75007-6251
jackie.sultzbaugh@dentoncounty.com
(972)434-7100
Precinct 1 Place 1 De Witt Peggy Mayer Judge 208 E Live Oak
Cuero, 77954-2959
dcjp_1@yahoo.com
(361)275-3443
Precinct 2 Place 1 De Witt George William Robinson Judge P O Box 336
Yorktown, 78164-0336
judge.robinson@sbcglobal.net
(361)564-9410
Precinct 3 Place 1 Dickens Norma Roberson Judge P O Box 155
Spur, 79370-0155
spurjp@caprock-spur.com
(806)271-4432
Precinct 1 Place 1 Dickens Sandra Gayle Taylor Judge P O Box 70
Dickens, 79229-0070
jptaylor@caprock-spur.com
(806)623-5233
Precinct 2 Place 1 Dimmit Alberto Esquivel Judge 103 N 5th St
Carrizo Springs, 78834
(830)876-5486
Precinct 3 Place 1 Dimmit Leticia Hernandez Judge P O Box 519
Big Wells, 78830
dcjp3@sbcglobal.net
(830)457-2643
Precinct 4 Place 1 Dimmit Alfredo Martinez Judge P O Box 236
Asherton, 78827
(830)468-3530
Precinct 1 Place 1 Dimmit Sonia G. Mendoza Judge 103 N 5th St
Carrizo Springs, 78834
soniagmendoza@dimmitcounty.org
(830)876-5486
Precincts 1 & 2 Place 1 Donley Connie Havens Judge P O Box 828
Clarendon, 79226-0828
conniejp1@amaonline.com
(806)874-2016
Pcts 3 & 4 Place 2 Donley Patricia Ann Kennedy Judge P O Box 62
Hedley, 79237-0062
annjp3@arn.net
(806)856-5914
Precinct 4 Place 1 Duval Jose Benito Canales Judge P O Box 841
Freer, 78357
aida@duval-county.net
(361)394-6011
Precinct 3 Place 1 Duval Benny V. Garza Judge P O Box 756
Benavides, 78341
(361)256-3982
Precinct 1 Place 1 Duval Lilia G. Salinas Judge P O Box 429
San Diego, 78384
(361)279-6218
Precinct 2 Place 1 Duval Mary Davis Valadez Judge P O Box 1065
San Diego, 78384
(361)279-6245
Precinct 4 Eastland James R. King Judge 100 W Main, Bsmt 2
Eastland, 76448
judgeking@eastlandcountytexas.com
(254)629-1088
Precinct 2 Eastland David (D.J.) James Walker Judge 100 W Main, Bsmt 2
Eastland, 76448
judgewalker@eastlandcountytexas.com
(254)629-1088
Precinct 1 Eastland R. B. White Judge 100 W Main, Bsmt 2
Eastland, 76448-0702
judgewhite@eastlandcountytexas.com
(254)629-1088
Precinct 2 Place 1 Ector Christopher M. Clark Judge 300 N Grant, Rm 208
Odessa, 79761
clarkcm@co.ector.tx.us
(432)498-4202
Precinct 3 Place 1 Ector Sherwood Kupper Judge 300 N Grant, Rm 208
Odessa, 79761
brownkm@co.ector.tx.us
(432)498-4203
Precinct 1 Place 1 Ector Terry G. Lange Judge 300 N Grant, Rm 208
Odessa, 79761
langetg@co.ector.tx.us
(432)498-4201
Precinct 4 Place 1 Ector Eddy Willard Spivey Judge 300 N Grant, Rm 208
Odessa, 79761
spiveew@co.ector.tx.us
(432)498-4204
Countywide Edwards Joe O. Baker Judge P O Box 38
Rocksprings, 78880-0038
jpjudge@swtexas.net
(830)683-5187
Precinct 2 Place 1 Ellis Jackie Miller Jr. Judge 701 S I-35 E, Ste 1
Waxahachie, 75165
jgmgr1@sbcglobal.net
(972)825-5022
Precinct 3 Place 1 Ellis Curtis L. Polk Judge 101 W Main St
Waxahachie, 75165
(972)825-5030
Precinct 4 Place 1 Ellis Linda Sibley Judge 102 West Ave E
Midlothian, 76065
felecia.downs@co.ellis.tx.us
(972)775-3763
Precinct 1 Place 1 Ellis William Foster Woody Judge 116 W Ennis Ave
Ennis, 75119
(972)875-5157
Precinct 3 Place 1 El Paso Guadalupe Aponte Judge 500 E San Antonio, Rm 308
El Paso, 79901
mealvarado@epcounty.com
(915)546-2170
Precinct 6 Place 2 El Paso Rosie Dominguez Judge 14608 Greg Dr
El Paso, 79938
RoDominguez@epcounty.com
(915)855-3062
Precinct 2 Place 1 El Paso Sissy Hernandez Judge 4641 Cohen, Ste A
El Paso, 79924
sihernandez@epcounty.com
(915)751-7575
Precinct 7 Place 1 El Paso Bruce D. King Judge P O Box 1936
Canutillo, 79835
pmedina@epcounty.com
(915)886-2598
Precinct 6 Place 1 El Paso Ruben Ontiveros Lujan Judge P O Box 597
Clint, 79836
rulujan@epcounty.com
(915)851-2019
Precinct 4 Place 1 El Paso Rosalio Munoz Jr. Judge 1219 Barranca, Ste B
El Paso, 79935
yenriquez@epcounty.com
(915)594-1143
Precinct 1 Place 1 El Paso Robert T. Pearson Judge 424 Executive Ctr Blvd, #100
El Paso, 79902-1041
rtpearson@epcounty.com
(915)534-3917
Precinct 5 Place 1 El Paso Monica Teran Judge 1030 N Zaragoza, Ste A
El Paso, 79907
eashley@epcounty.com
(915)859-3744
Precinct 1, 3 & 4 Erath Shawnee L. Bass Judge 112 W College St
Stephenville, 76401
jp1@co.erath.tx.us
(254)965-1489
Precinct 2 Place 1 Erath Latrelle B. Cain Judge 219 S Grafton
Dublin, 76446
jp2@co.erath.tx.us
(254)445-2766
Precinct 2 Place 1 Falls F. A. Green Judge P O Box 834
Marlin, 76661-0834
(254)883-1428
Precinct 4 Place 1 Falls Sharon Lynn Maxey Judge P O Box 52
Chilton, 76632-0052
smaxey@ctwa.com
(254)546-3700
Precinct 1 Place 1 Falls Karen Little Meyer Judge P O Box 835
Marlin, 76661-0835
jp1klm@yahoo.com
(254)883-1427
Precinct 3 Place 1 Falls Preble Polk Judge P O Box 748
Rosebud, 76570
jp3polk@yahoo.com
(254)583-7506
Precinct 3 Place 1 Fannin C. Emery Banker Judge P O Box 86
Honey Grove, 75446-0086
(903)378-7285
Precinct 1 Place 1 Fannin Joe C. Dale Judge 101 E Sam Rayburn Dr, Ste 202
Bonham, 75418-4346
jcdale@fanninco.net
(903)583-7489
Precinct 2 Place 1 Fannin Alan Hale Judge P O Box 1163
Leonard, 75452-1163
krsmith@fanninco.net
(903)587-2846
Precinct 2 Place 1 Fayette Sheila M. Coufal Judge P O Box 458
Fayetteville, 78940
sheila.coufal@co.fayette.tx.us
(979)378-2573
Precinct 4 Place 1 Fayette Dan Mueller Judge 312 Paulus
Schulenburg, 78956
(979)743-4041
Precinct 1 Place 1 Fayette Scott A. Parker Judge 1646 N Jefferson St
La Grange, 78945
scott.parker@co.fayette.tx.us
(979)968-3648
Precinct 3 Place 1 Fayette Tommy Boyd Tipton Judge P O Box A
Flatonia, 78941
judgepct3@yahoo.com
(361)865-3500
Precinct 3 Place 1 Fisher Luis Carrillo Judge P O Box 416
Rotan, 79546-0416
(325)735-2170
Precinct 1 Place 1 Fisher Tammy L. Morton Judge P O Box 367
Roby, 79543-0367
(325)776-2482
Precincts 2 & 3 Floyd Kelly K. Dunbar Judge P O Box 302
Lockney, 79241
hootie1210@yahoo.com
(806)652-3622
Precincts 1 & 4 Floyd Tali Jackson Judge 114 W Virginia
Floydada, 79235-2717
trjackson@amaonline.com
(806)983-4911
Countywide Foard Sharon Dean Westmoreland Judge P O Box 64
Crowell, 79227-0064
foardcojp@yahoo.com
(940)684-1917
Precinct 3 Fort Bend Kenneth S. Cannata Judge 12550 Emily Ct, #300
Sugar Land, 77478
(281)494-7169
Precinct 2 Fort Bend Joel C. Clouser Sr. Judge 303 Texas Parkway, #107
Missouri City, 77489
evansaid@co.fort-bend.tx.us
(281)403-8080
Precinct 1 Place 2 Fort Bend Gary A. Geick Judge 1517 Eugene Heimann Circle, Ste 100
Richmond, 77469
sarar@co.fort-bend.tx.us
(281)341-3742
Precinct 1 Place 1 Fort Bend Gary D. Janssen Judge P O Box 1121
Needville, 77461
teykldia@co.fort-bend.tx.us
(281)342-7807
Precinct 4 Place 1 Fort Bend Jim Richard Judge 12919 Dairy Ashford, Ste 100
Sugar Land, 77478
garciaca@co.fort-bend.tx.us
(281)491-6016
Countywide Franklin Paul R. Lovier Judge 200 N Kaufman St
Mount Vernon, 75457-0223
fcjp@mt-vernon.com
(903)537-2342
Precinct 1 Freestone Theresa Farris Judge 440 E Main
Fairfield, 75840
(903)389-8783
Precinct 2 Freestone Debra L. Hamilton Judge P O Box 218
Teague, 75860
jp2hamilton@yahoo.com
(254)739-2518
Precinct 3 Freestone Beth Gibson Ireland Judge P O Box 756
Fairfield, 75840
beth.ireland@co.freestone.tx.us
(903)389-3137
Precinct 4 Freestone Shirley Ann Mays Judge 118 E Commerce, Rm 105
Fairfield, 75840
jpsam00000@aol.com
(903)389-0420
Precinct 1 Place 1 Frio Shanna Gates Judge 500 E San Antonio St, #9
Pearsall, 78061-3145
shannagates@yahoo.com
(830)334-3668
Precinct 3 Place 1 Frio Arnulfo C. Luna Judge 411 N Willow St
Pearsall, 78061-3145
judgeluna@sbcglobal.net
(830)334-2911
Precinct 4 Place 1 Frio Jack E. Proctor Jr. Judge P O Box 2206
Dilley, 78017
justice4@prontonet.net
(830)965-2009
Precinct 2 Place 1 Frio James A. Sindon Judge P O Box 751
Pearsall, 78061-3145
friojp2@sbcglobal.net
(830)334-8292
Precinct 2 Place 1 Gaines B. W. Baucum Judge P O Box 755
Seagraves, 79359-0755
jop2.gainescounty@gmail.com
(806)546-2666
Precinct 1 Place 1 Gaines Tammy Clark Judge 101 S Main, Rm B-1
Seminole, 79360-4341
tclark@co.gaines.tx.us
(432)758-4015
Precinct 5 Galveston Darrell A. Apffel Judge 2516 Texas Ave, Rm 135
Texas City, 77590
(409)770-5820
Precinct 7 Galveston Mark Allen Foster Judge P O Drawer 8327
Bacliff, 77518
carolyn.branch@co.galveston.tx.us
(281)316-8800
Precinct 3 Galveston Sonny B. James Judge 203 Vauthier Rd
La Marque, 77568
regina.garza@co.galveston.tx.us
(409)765-2925
Precinct 8 Place 1 Galveston Kathleen McCumber Judge 174 Calder Rd, Rm 111
League City, 77573
kathleen.mccumber@co.galveston.tx.us
(281)316-8716
Precinct 4 Galveston Michael W. Nelson Judge P O Drawer B
Santa Fe, 77510
lisa.mitchell@co.galveston.tx.us
(409)770-5484
Precinct 2 Galveston Penny L. Pope Judge 1922 Sealy, Sam Popovich Annex
Galveston, 77550
kim.benoist@co.galveston.tx.us
(409)770-5455
Precinct 1 Galveston James Schweitzer Judge 1922 Sealy, Sam Popovich Annex
Galveston, 77550
jim.schweitzer@co.galveston.tx.us
(409)766-2250
Precinct 9 Galveston Patricia A. Vondra Judge P O Box 1435
Crystal Beach, 77650-1435
(409)765-2952
Precinct 8 Place 2 Galveston James Wesley Woltz Judge 607 S Friendswood Dr, Ste 30
Friendswood, 77546
cheryl.copley@co.galveston.tx.us
(281)338-6490
Precinct 2 Place 1 Garza Dee C. Justice Judge 300 W Main Annex
Post, 79356-3242
jp2@co.garza.tx.us
(806)495-4420
Precinct 1 Place 1 Garza Gordon Terry Judge 300 W Main Annex
Post, 79356
gordon.terry@co.garza.tx.us
(806)495-4410
Precinct 1 Place 1 Gillespie Louis Rech Judge 125 W Main St, Ste 140
Fredericksburg, 78624
lrech@gillespiecounty.org
(830)997-6912
Precinct 2 Place 1 Gillespie Carl E. Schoessow Judge 125 W Main St, Ste 140
Fredericksburg, 78624
(830)997-9776
Countywide Glasscock Marilee Jost Judge P O Box 91
Garden City, 79739-0091
marilee.jost@co.glasscock.tx.us
(432)354-2382
Precinct 2 Goliad Steven D. Kennedy Judge P O Box 25
Goliad, 77963-0025
skennedy@goliadcountytx.gov
(361)645-3320
Precinct 1 Goliad Sylvia A. Valdez Judge P O Box 678
Goliad, 77963-0678
(361)645-3663
Precinct 1 Place 1 Gonzales Darryl J. Becker Judge 414 St Joseph St, Ste 202
Gonzales, 78629
rboedeker@co.gonzales.tx.us
(830)672-3734
Precinct 3 Place 1 Gonzales Eulogio Melchor Judge P O Box 127
Waelder, 78959
olenmalaer@gvec.net
(830)788-7762
Precinct 4 Place 1 Gonzales Don J. Setliff Judge 306 E Central Ave
Nixon, 78140-0366
jp4@gvec.net
(830)582-1292
Precinct 4 Place 1 Gray Mary Ann Carpenter Judge P O Box 261
McLean, 79057
maryann.carpenter@graycch.com
(806)779-2721
Precinct 2 Gray Kurt R. Curfman II Judge P O Box 2054
Pampa, 79066-2504
kurt.curfman@graycch.com
(806)669-8015
Precincts 1 & 3 Gray Joseph Patrick Martinez Judge P O Box 1558
Pampa, 79065-1558
joe.martinez@graycch.com
(806)669-8032
Precinct 4 Grayson Larry R. Ashley Judge P O Box 1964
Van Alstyne, 75495-1964
ashleyl@co.grayson.tx.us
(903)482-6543
Precinct 2 Grayson James E. Harris Judge 101 W Woodard
Denison, 75021-3064
harrisje@co.grayson.tx.us
(903)465-0984
Precinct 1 Grayson Butch Morgan Judge 200 S Crockett
Sherman, 75090-7170
morganb@co.grayson.tx.us
(903)813-4346
Precinct 3 Grayson Michael Leonard Reeves Judge 509 N Union
Whitesboro, 76273-1321
reevesm@co.grayson.tx.us
(903)564-3550
Precinct 3 Place 1 Gregg Talyna Bennett Carlson Judge 1098 E Commerce
Gladewater, 75647
Leigh.Moore@co.gregg.tx.us
(903)845-2672
Precinct 2 Place 1 Gregg Arthur L. Fort Judge 3211 W Marshall
Longview, 75604
sandy.martin@co.gregg.tx.us
(903)237-2636
Precinct 1 Place 1 Gregg B. H. Jameson Judge 101 E Methvin, Ste 512
Longview, 75601-7264
Dolly.Welch@co.gregg.tx.us
(903)236-8470
Precinct 4 Place 1 Gregg Sam Lawson Judge 2131 S Eastman Rd
Longview, 75602
Cathy.Heard@co.gregg.tx.us
(903)758-6342
Precinct 2 Place 1 Grimes Joe Imhoff Judge P O Box 266
Anderson, 77830-0266
kathy.wingard@co.grimes.tx.us
(936)873-6452
Precinct 3 Place 1 Grimes John H. LeFlore Judge P O Box 828
Navasota, 77868-0828
justicecourt3@yahoo.com
(936)873-3900
Precinct 1 Place 1 Grimes A. Gene Stapleton Judge P O Box 450
Iola, 77861-0450
grimescojp1@hotmail.com
(936)394-2060
Precinct 2 Place 1 Guadalupe Edmundo (Cass) Castellanos Judge 2611 N Guadalupe St
Seguin, 78155-7396
cass@co.guadalupe.tx.us
(830)379-2214
Precinct 1 Place 1 Guadalupe William Darrell Hunter Judge 2405 E US 90
Seguin, 78155
hunter@co.guadalupe.tx.us
(830)372-4223
Precinct 4 Place 1 Guadalupe Larry Morawietz Judge 11144 FM 725
Seguin, 78155-3503
larrym@co.guadalupe.tx.us
(830)372-8916
Precinct 3 Guadalupe Roy W. Richard Jr. Judge 1101 Elbel Rd, Ste 6
Schertz, 78154
dlogsdon@co.guadalupe.tx.us
(210)945-6685
Precinct 3 Place 1 Hale Karen Davis Judge P O Box 217
Abernathy, 79311-0217
halectyjp3@hotmail.com
(806)757-2477
Precinct 1 Place 1 Hale Kaye Phillips Judge 500 Broadway, Rm 10
Plainview, 79072-8050
jp1hale@halecounty.org
(806)291-5201
Precinct 4 Place 1 Hall Cody Bell Judge P O Box 1
Turkey, 79261
cturkey@caprock-spur.com
(806)423-1498
Precincts 1, 2 & 3 Hall Thomas W. Tippett Judge 512 W Main St, Ste 3
Memphis, 79245-3343
(806)259-3116
Precinct 3 Place 1 Hamilton Laurie Lynn Brous Jackson Judge P O Box 533
Hico, 76457
lbrous_98@yahoo.com
(254)796-4470
Precinct 1 Place 1 Hamilton James Edward Lively Judge 101 E Henry, Ste 115
Hamilton, 76531
jp1@hamiltoncountytx.org
(254)386-5023
Countywide Hansford Bob Davis Judge 12 NW Court
Spearman, 79081-2052
judgebob99@hotmail.com
(806)659-4165
Countywide Hardeman Linda Carol Hollenbaugh Judge P O Box 607
Quanah, 79252-0607
clindahollenbaugh@yahoo.com
(940)663-5932
Precinct 5 Place 1 Hardin W. W. (Butch) Cummings Judge P O Box 8594
Lumberton, 77657
(409)755-2862
Precinct 6 Place 1 Hardin Kenneth Ray Enloe Judge P O Box 503
Batson, 77519
ldtjp6@yahoo.com
(936)262-8271
Precinct 3 Place 1 Hardin Tommy Jerry Hall Judge P O Box 1360
Kountze, 77625
hcjp3@yahoo.com
(409)246-5115
Precinct 2 Place 1 Hardin Kathy Jo Simpson Judge P O Box 1612
Silsbee, 77656
hcjp2@att.net
(409)385-7195
Precinct 4 Place 1 Hardin Kent Walker Judge P O Box 2014
Sour Lake, 77659
kent.walker@co.hardin.tx.us
(409)287-3211
Precinct 1 Place 1 Hardin Robert W. Ward Judge 1290 Hwy 327 W
Silsbee, 77656
(409)385-3740
Precinct 4 Place 1 Harris J. Kent Adams Judge 6831 Cypresswood Dr, Ste 4
Spring, 77379-7700
MyJP41@JP.HCTX.net
(281)376-5512
Precinct 7 Place 2 Harris Zinetta A. Burney Judge 5300 Griggs Rd, 2nd Fl
Houston, 77021
zinetta_burney@jp.hctx.net
(713)643-1512
Precinct 2 Place 1 Harris Jo Ann Delgado Judge 10851 Scarsdale, Ste 500
Houston, 77089-5740
jp21-web@jp.hctx.net
(281)481-9630
Precinct 8 Place 2 Harris Louie A. Ditta Judge 16603 Buccaneer Ln, 2nd Fl
Houston, 77062
louie_ditta@jp.hctx.net
(281)486-9713
Precinct 1 Place 1 Harris Dale M. Gorczynski Judge 7300 N Sheperd, Rm 138
Houston, 77091
tom_vu@jp.hctx.net
(713)697-1224
Precinct 7 Place 1 Harris Hilary H. Green Judge 5737 Cullen Blvd
Houston, 77021
(713)747-3553
Precinct 4 Place 2 Harris Thomas Eugene Lawrence Judge 7900 Will Clayton Pkwy
Humble, 77338
myjp42@jp.hctx.net
(281)446-7191
Precinct 3 Place 1 Harris Mike Edward Parrott Judge 14350 Wallisville Rd
Houston, 77049
nathan_broussard@jp.hctx.net
(713)450-2409
Precinct 1 Place 2 Harris David M. Patronella Judge 1302 Preston, 1st Fl
Houston, 77002
(713)755-5125
Precinct 3 Place 2 Harris Anthony L. Polumbo Judge 701 W Baker Rd, Ste 101
Baytown, 77521
(281)427-7449
Precinct 5 Place 1 Harris Russell C. Ridgway Judge 6000 Chimney Rock, Ste 102
Houston, 77081
(713)661-2276
Precinct 2 Place 2 Harris George E. Risner Judge 107 E Shaw
Pasadena, 77506
donna_halbardier@jp.hctx.net
(713)920-1828
Precinct 6 Place 2 Harris Armando V. Rodriguez Judge 1001 SSGT Macario Garcia Dr
Houston, 77011
armando_rodriguez@jp.hctx.net
(713)921-6141
Precinct 6 Place 1 Harris Richard C. Vara Judge 333 Lockwood St, 1st Fl
Houston, 77011
(713)921-1576
Precinct 8 Place 1 Harris Holly Williamson Judge 7330 Spencer Hwy
Pasadena, 77505
sherry_taylor@jp.hctx.net
(281)479-6900
Precinct 5 Place 2 Harris William Vance Yeoman Judge 16715 Clay Rd, Ste 4
Houston, 77084
MyJP52@JP.HCTX.net
(281)463-2341
Precinct 2 Harrison Kenneth R. Alford Judge 200 W Houston, Ste 251
Marshall, 75670
kenta@co.harrison.tx.us
(903)923-4009
Precinct 4 Place 1 Harrison Nancy S. George Judge 200 W Houston, Ste 125
Marshall, 75670
(903)923-4011
Precinct 4 Place 2 Harrison Melba M. Oney Judge P O Box 762
Harleton, 75651
melbao@co.harrison.tx.us
(903)777-3232
Precinct 3 Harrison R. Michael Smith Judge P O Box 394
Hallsville, 75650
heatherf@co.harrison.tx.us
(903)668-2050
Precinct 1 Harrison Hugh P. Taylor Judge P O Box 150
Waskom, 75692-0150
(903)687-2370
Countywide Hartley Edwyna Jo Womble Judge 701 Texas Blvd
Dalhart, 79022-4526
edwyna.womble@co.hartley.tx.us
(806)244-2939
Precinct 1 Place 1 Haskell Lynn Dodson Judge 1 Avenue D, Rm 8
Haskell, 79521-5917
judgedodson79521@yahoo.com
(940)864-2903
Precinct 3 Place 1 Hays Andrew Winston Cable Judge 14306 Ranch Rd 12, Ste 11
Wimberley, 78676
acable@co.hays.tx.us
(512)847-2000
Precinct 5 Place 1 Hays Scott J. Cary Judge P O Box 215
Buda, 78610-0215
scott.cary@co.hays.tx.us
(512)295-2700
Precinct 1 Place 2 Hays Margie Hernandez Judge 110 E MLK Dr
San Marcos, 78666-5541
mhhernandez@co.hays.tx.us
(512)393-7636
Precinct 4 Place 1 Hays Terry L. Kyle Judge P O Box 1158
Dripping Springs, 78620-1158
terry.kyle@co.hays.tx.us
(512)858-7446
Precinct 1 Place 1 Hays Jo Anne Prado Judge 1307 E Uhland Rd
San Marcos, 78666-8217
joanne@co.hays.tx.us
(512)393-7871
Precinct 2 Place 1 Hays Beth Hanna Smith Judge P O Box 1449
Kyle, 78640-1449
besmith@co.hays.tx.us
(512)268-3151
Countywide Hemphill James Larry Dunnam Judge P O Box 455
Canadian, 79014-0455
jp@hemphillco.com
(806)323-5123
Precinct 6 Henderson Milton K. Adams Judge 100 E Tyler, Ste 200B
Athens, 75751
mkadams@co.henderson.tx.us
(903)675-6103
Precinct 1 Henderson Henry S. Ashford Judge 206-B N Murchison
Athens, 75751
(903)677-6373
Precinct 5 Henderson Tommy Barnett Judge P O Box 885
Malakoff, 75148-0885
tbarnett@co.henderson.tx.us
(903)489-0474
Precinct 2 Henderson D. Dale Blaylock Judge P O Box 43672
Seven Points, 75143
dblaylock@co.henderson.tx.us
(903)432-4334
Precinct 3 Henderson Jerry Sue Starnes Judge P O Box 835
Chandler, 75758
aweaver@co.henderson.tx.us
(903)849-2222
Precinct 4 Henderson Sue Tarrant Judge P O Box 110
Poynor, 75782
starrant@co.henderson.tx.us
(903)876-2711
Precinct 2 Place 1 Hidalgo Roberto (Bobby) Contreras Judge 1510 N Jackson Rd
Pharr, 78577-2563
ofelia.ortiz@co.hidalgo.tx.us
(956)687-5088
Precinct 4 Place 1 Hidalgo Charlie Espinoza Judge 1212 S 25th St, Ste B
Edinburg, 78539-7208
(956)380-4473
Precinct 3 Place 1 Hidalgo Luis J. Garza Judge 730 N Breyfogle Rd, Ste C
Mission, 78572
kimberly.echavarria@co.hidalgo.tx.us
(956)519-8422
Precinct 5 Place 1 Hidalgo E. Speedy Jackson Judge P O Box 2127
Elsa, 78543
(956)262-3300
Precinct 1 Place 2 Hidalgo Jesus E. Morales Judge 1902 Joe Stephens, Ste 302
Weslaco, 78596
jp.morales@co.hidalgo.tx.us
(956)968-0707
Precinct 3 Place 2 Hidalgo Ismael (Melo) Ochoa Judge 730 N Breyfogle Rd, Ste A
Mission, 78572-6584
letty.perez@co.hidalgo.tx.us
(956)581-2124
Precinct 4 Place 2 Hidalgo Mary Alice Palacios-Hernandez Judge 224 N 12th Ave
Edinburg, 78541-3504
sandmarie6@excite.com
(956)383-0921
Precinct 1 Place 1 Hidalgo Gilberto Saenz Judge 1902 Joe Stephens, Ste 301
Weslaco, 78596
(956)447-3995
Precinct 2 Place 2 Hidalgo Rosa E. Trevino Judge 122 E Park Ave
Pharr, 78577
(956)787-1986
Precinct 3 Place 1 Hill Ernest Eugene Fulton Judge P O Box 1
Hubbard, 76648
p3jp@co.hill.tx.us
(254)576-2721
Precinct 1 Place 1 Hill John K. Milburn Judge P O Box 316
Hillsboro, 76645-0316
(254)582-4025
Precinct 2 Place 1 Hill Tanya D. Seaman Judge P O Box 561
Itasca, 76055-0561
p2jp@co.hill.tx.us
(254)687-2508
Precinct 4 Place 1 Hill Martis E. Ward Judge P O Box 1853
Whitney, 76692-1853
p4jp@co.hill.tx.us
(254)694-3140
Precinct 5 Place 1 Hockley Jerry Dean Boudreaux Judge 802 Houston St, Ste 105
Levelland, 79336-4545
(806)894-4104
Precinct 1 Place 1 Hockley Sue S. Coker Judge P O Box 96
Ropesville, 79358-0096
ropestown@aol.com
(806)562-3531
Precinct 4 Place 1 Hockley Rita Diane Conkin Judge P O Box 62
Anton, 79313
ritaconkin@door.net
(806)997-2676
Precinct 2 Place 1 Hockley Charlotte Trull Judge P O Box 746
Sundown, 79372-0746
ctrull@hockleycounty.org
(806)229-5251
Precincts 1 & 2 Hood Martin E. Castillo Judge 1200 W Pearl St
Granbury, 76048-1826
mcastillo@co.hood.tx.us
(817)579-3290
Precinct 4 Hood Danny R. Tuggle Judge 1612 Weatherford Hwy, Ste 800
Granbury, 76048
kgwinn@co.hood.tx.us
(817)408-2530
Precinct 3 Hood Judy Bolton Watson Judge 5417 Acton Hwy, Ste 104
Granbury, 76049
jwatson@co.hood.tx.us
(817)579-3202
Precinct 2 Place 1 Hopkins Ronny Glossup Judge 128G Jefferson St
Sulphur Springs, 75482-2705
(903)438-4036
Precinct 1 Place 1 Hopkins Yvonne M. King Judge 128K Jefferson St
Sulphur Springs, 75482
hopkinsjp1@yahoo.com
(903)438-4026
Precinct 1 Place 1 Houston Clyde Black Judge 110 E Houston Ave
Crockett, 75835
cblack@co.houston.tx.us
(936)544-2564
Precinct 2 Place 1 Houston Kathy Lee Bush Judge 110 E Houston Ave
Crockett, 75835
kathryn.bush@co.houston.tx.us
(936)544-9561
Precinct 2 Howard Quail Marvin Dobbs Judge P O Box 346
Coahoma, 79511-0346
quailjp@crcom.net
(432)394-4000
Precinct 1 Place 1 Howard Bennie Joe Green Judge P O Box 1648
Big Spring, 79721
(432)264-2226
Precinct 1 Place 2 Howard Kathryn Gay Wiseman Judge 300 Main, Rm 200
Big Spring, 79720
kathryn.wiseman@co.howard.tx.us
(432)264-2228
Precinct 2 Place 1 Hudspeth Margie G. Aguilar Judge P O Box 88
Fort Hancock, 79839-0088
(915)769-3887
Precinct 4 Place 1 Hudspeth Juanita R. Collier Judge P O Box 161
Dell City, 79837
dellcity@dellcity.com
(432)964-2637
Precinct 1 Place 1 Hudspeth Sara Ibarra Judge P O Box 40
Sierra Blanca, 79851-0040
(915)369-4141
Precinct 3 Place 1 Hudspeth David Bryan Walker Judge 19900 Hwy 62-180, RR 3
El Paso, 79938
(915)988-2457
Precinct 4 Place 1 Hunt James Hershey Barnett Judge P O Box 2857
Quinlan, 75474-2859
hbarnett@huntcounty.net
(903)356-2904
Precinct 1 Place 1 Hunt Sandy Lane Berger Judge 2801 Stuart St, Ste 409
Greenville, 75401
sandylane2004@yahoo.com
(903)453-6922
Precinct 1 Place 2 Hunt James Edward Erwin Judge 2801 Stuart St, Ste 412
Greenville, 75401
tcampbell@huntcounty.net
(903)453-6930
Precinct 2 Place 1 Hunt Jennifer Reeves Judge P O Box 411
Commerce, 75429
jwarren@huntcounty.net
(903)886-6726
Precinct 3 Place 1 Hunt Aaron Williams Judge P O Box 110
Wolfe City, 75496-0110
kwigley@huntcounty.net
(903)496-7974
Precinct 2 Hutchinson Cindy Gail Irwin Judge 1400 Veta St, Rm 105
Borger, 79007
jp2@hutchinsoncnty.com
(806)273-0103
Precinct 1 Hutchinson Marvin T. Spencer Judge P O Box 640
Stinnett, 79083-0640
jp1@hutchinsoncnty.com
(806)878-4024
Countywide Irion Donna K. Smith Judge P O Box 648
Mertzon, 76941-0648
donna.smith@co.irion.tx.us
(325)835-4141
Countywide Jack James Nolan Dunlap Jr. Judge 100 N Main St, Ste 101
Jacksboro, 76458
jackcountyjp@jackcounty.org
(940)567-2001
Precinct 1 Place 1 Jackson Cathy Callaway Judge 411 N Wells, Rm 302
Edna, 77957
jppct1@ykc.com
(361)782-5259
Precinct 2 Place 1 Jackson Herven (Dwayne) Taylor Judge P O Box 703
Ganado, 77962-0703
d.taylor@co.jackson.tx.us
(361)771-2249
Precinct 1 Place 1 Jasper Ronald Keith Billingsley Judge 2033 State Hwy 63 W
Jasper, 75951
jivinjudge1@yahoo.com
(409)384-2958
Precinct 4 Place 1 Jasper Becky L. Cleveland Judge P O Box 179
Buna, 77612
clevbeckyc@hotmal.com
(409)994-2595
Precinct 6 Place 1 Jasper Stephen Conner Judge P O Box 507
Evadale, 77615
chiefconner@att.net
(409)276-1440
Precinct 5 Place 1 Jasper Brett Holloway Judge P O Box 5304
Sam Rayburn, 75951
cc4jp5@yahoo.com
(409)698-9335
Precinct 2 Place 1 Jasper Freddie Miller Judge 121 N Austin, Rm 105
Jasper, 75951
freddie.miller@co.jasper.tx.us
(409)384-4534
Precinct 3 Place 1 Jasper Susan M. Ratcliff Judge P O Box 426
Kirbyville, 75956-0426
susan.ratcliff@co.jasper.tx.us
(409)423-2281
Countywide Jeff Davis Fred G. Granado Judge P O Box 827
Fort Davis, 79734
el_alcade@hotmail.com
(432)426-3045
Precinct 7 Jefferson James Bradley Burnett Judge 7933 Viterbo Rd, Ste 1
Beaumont, 77705
bburnett@co.jefferson.tx.us
(409)722-0451
Precinct 4 Jefferson Ray S. Chesson Judge 19217 FM 365
Beaumont, 77705
jp4@co.jefferson.tx.us
(409)794-1712
Precinct 1 Place 1 Jefferson Kenneth W. Dollinger Judge 1001 Pearl St, Rm 105
Beaumont, 77701
kwiggins@co.jefferson.tx.us
(409)835-8522
Precinct 8 Jefferson Tom Gillam III Judge 525 Lakeshore Dr
Port Arthur, 77640
ahenry@co.jefferson.tx.us
(409)983-8330
Precinct 6 Jefferson Ransom (Duce) W. Jones Jr. Judge 1225 Pearl St, Ste 118
Beaumont, 77701
dthomas@co.jefferson.tx.us
(409)839-2333
Precinct 1 Place 2 Jefferson Vi McGinnis Judge 1001 Pearl St, Rm 104
Beaumont, 77701
vmcginnis@co.jefferson.tx.us
(409)835-8457
Precinct 2 Jefferson Robert (Bob) Morgan Judge 525 Lakeshore Dr
Port Arthur, 77640
lmartinez@co.jefferson.tx.us
(409)983-8325
Precinct 4 Place 1 Jim Hogg Lucia C. Dominguez Judge 201 N Oak, Ste 1
Hebbronville, 78361
jimhogg@exite.com
(361)527-5830
Precinct 2 Place 1 Jim Hogg Julia Huff Judge 201 N Oak, Ste 1
Hebbronville, 78361
(361)527-5830
Precinct 3 Place 1 Jim Hogg Heriberto Martinez Judge 201 N Oak, Ste 1
Hebbronville, 78361
(361)527-5830
Precinct 1 Place 1 Jim Hogg Leonardo Perez Jr. Judge 201 N Oak, Ste 1
Hebbronville, 78361
(361)527-5830
Precinct 4 Place 1 Jim Wells Sylvia I. Johnson Judge Drawer H
Premont, 78375
jwcjp4@yahoo.com
(361)348-2773
Precinct 3 Place 1 Jim Wells Karin E. Knolle Judge P O Box 150
Sandia, 78383
mlc_ccpct3@yahoo.com
(361)547-9796
Precinct 5 Place 1 Jim Wells Luz M. Paiz Judge P O Box 331
Orange Grove, 78372
kvill2000@hotmail.com
(361)384-2486
Precinct 6 Place 1 Jim Wells Jose Luis Rodriguez Judge P O Box 647
Ben Bolt, 78342
(361)664-9987
Precinct 1 Place 1 Jim Wells Juan Rodriguez Jr. Judge 200 N Almond St
Alice, 78332
(361)668-5719
Precinct 3 Place 1 Johnson Pat Carol Jacobs Judge 118 S Friou
Alvarado, 76009
jp3@johnsoncountytx.org
(817)558-0111
Precinct 1 Place 1 Johnson Ronald R. McBroom Judge 226 Featherston
Cleburne, 76033
ronald@johnsoncountytx.org
(817)556-6032
Precinct 2 Place 1 Johnson Jeff Monk Judge 247 Elk Dr.
Burleson, 76028
jmonk@johnsoncountytx.org
(817)295-2563
Precinct 4 Place 1 Johnson Betty Ann Stiles Judge 2 N Main
Cleburne, 76033
bettys@johnsoncountytx.org
(817)556-6388
Countywide Jones Marlon A. Smith Judge P O Box 345
Anson, 79501-0345
marlon.smith@co.jones.tx.us
(325)823-3761
Precinct 4 Karnes Gilbert Garza Judge P O Box 26
Runge, 78151-0026
pct4judge@yahoo.com
(830)239-4459
Precinct 2 Karnes Caroline J. Korzekwa Judge P O Box 328
Falls City, 78113-0328
karnescojp2@sbcglobal.net
(830)254-3226
Precinct 1 Karnes Kathy Stewart Judge 222 Tilden St
Kenedy, 78119-0267
karnesjp1@sbcglobal.net
(830)583-2102
Precinct 3 Karnes Delia (Daisy) Villanueva Judge 101 N Panna Maria
Karnes City, 78118-3119
davjp3@sbcglobal.net
(830)780-4373
Precinct 4 Kaufman Johnny Adams Judge P O Box 191
Kemp, 75143
jp4@kaufmancounty.net
(903)498-8759
Precinct 2 Kaufman Don T. Cates Judge P O Box 1324
Forney, 75126
dtcjp2_108@yahoo.com
(972)564-4054
Precinct 1 Kaufman Johnny Lee Perry Judge P O Box 457
Kaufman, 75142
(972)932-9747
Precinct 3 Kaufman Michael G. Smith Judge 408 E College
Terrell, 75160
(972)563-9723
Precinct 2 Place 1 Kendall Jerry L. Collins Judge P O Box 425
Boerne, 78006-0425
lisa.nieto@co.kendall.tx.us
(830)249-8404
Precinct 3 Place 1 Kendall Debby S. Hudson Judge 10-A Staudt St
Boerne, 78006
cindy.silva@co.kendall.tx.us
(830)249-2820
Precinct 1 Place 1 Kendall Lawrence James Judge 201 E San Antonio St, Ste 100
Boerne, 78006-2049
larry.james@co.kendall.tx.us
(830)331-8258
Precinct 4 Place 1 Kendall Frieda J. Pressler Judge 105 Amber Dr
Comfort, 78013-0105
leepres@hctc.net
(830)995-2031
Precinct 4 Place 1 Kenedy Patti Fain Judge P O Box 8
Sarita, 78385
(361)294-5787
Precinct 2 Place 1 Kenedy Jerry Miller Judge P O Box 8
Sarita, 78385
(361)294-5298
Precinct 1 Place 1 Kenedy Jana B. Norrell Judge P O Box 8
Sarita, 78385
(361)294-5785
Precinct 3 Place 1 Kenedy Cecilia G. Schulz Judge P O Box 8
Sarita, 78385
cecilia.schulz@co.kenedy.tx.us
(361)294-5785
Countywide Kent Mattie E. Hilton Judge P O Box 462
Jayton, 79528-0462
mattie@caprock-spur.com
(806)237-3646
Precinct 1 Place 1 Kerr David J. Billeiter Judge 700 Main St, Rm 102
Kerrville, 78028-5389
dbilleiter@co.kerr.tx.us
(830)792-2230
Precinct 3 Place 1 Kerr Kathy K. Mitchell Judge 700 Main St, BA 101
Kerrville, 78028-5389
msmith@co.kerr.tx.us
(830)792-2233
Precinct 4 Place 1 Kerr William E. Ragsdale Judge 3324-A Junction Highway
Ingram, 78025-3125
jp4@co.kerr.tx.us
(830)367-2245
Precinct 2 Place 1 Kerr P. Dawn Wright Judge 400 Clearwater Paseo, Ste 103
Kerrville, 78028-5389
kcjp2@co.kerr.tx.us
(830)792-6444
Countywide Kimble Peggy Ragsdale Judge 501 Main St
Junction, 76849-4763
(325)446-2281
Countywide King Melody Suzanne Pettiet Judge P O Box 67
Guthrie, 79236-0067
melodyjp@caprock-spur.com
(806)596-4481
Countywide Kinney Narce D. Villarreal Judge P O Box 389
Brackettville, 78832
(830)563-2881
Precinct 3 Place 1 Kleberg Sam Brown Judge P O Box 214
Riviera, 78379-0214
(361)296-3214
Precinct 4 Place 1 Kleberg Esequiel (Cheque) De La Paz Judge 622 N 14th St
Kingsville, 78363
jppct4@yahoo.com
(361)595-8586
Precinct 2 Place 1 Kleberg Mario Alaniz Delgado Judge 620 N 3rd
Kingsville, 78363
klebergjp2@yahoo.com
(361)595-8571
Precinct 1 Place 1 Kleberg Andy Gonzalez Judge 700 E Kleberg
Kingsville, 78363
agonzalez@klebergco.com
(361)595-8505
Precincts 1, 2, 3 & 4 Knox Vonnita Ivie Judge P O Box 76
Benjamin, 79505-0076
ivie@srcaccessnet.com
(940)459-3181
Precinct 1 Place 1 Lamar Kenneth Don Denison Judge 119 N Main St
Paris, 75460
(903)737-2441
Precinct 2 Place 1 Lamar Crystal N. Duke Judge Rt 1, Box 311
Roxton, 75477
(903)346-3671
Precinct 3 Place 1 Lamar Tim Risinger Judge 119 N Main St
Paris, 75460
(903)737-2440
Precinct 4 Place 1 Lamar Kenneth Ray Ruthart Judge 181 CR 44140
Powderly, 75473
(903)737-2441
Precinct 5 Place 1 Lamar Cindy Cooper Ruthart Judge 119 N Main St
Paris, 75460-4280
cruthart@co.lamar.tx.us
(903)737-2440
Precinct 5 Place 2 Lamar Ernie Sparks Judge 119 N Main St
Paris, 75460
jperenesto52@yahoo.com
(903)737-2441
Precinct 2 Place 1 Lamb Christy Clark Judge P O Box 105
Earth, 79031
(806)257-2110
Precinct 1 Place 1 Lamb Becky DeBerry Judge P O Box 798
Olton, 79064-0798
jpdeberry@amaonline.com
(806)285-7771
Precinct 4 Place 1 Lamb Ida Carolyn Harmon Judge P O Box 365
Amherst, 79312
jp4lambcounty@windstream.net
(806)246-3210
Precinct 3 Place 1 Lamb Al Mann Judge 100 6th Dr, Rm 108
Littlefield, 79339
almannjp@nts-online.net
(806)385-4222
Precinct 1 Place 1 Lampasas Andrew Garcia Jr. Judge P O Box 412
Lampasas, 76550-0412
agarciajp1@yahoo.com
(512)564-1845
Precinct 4 Place 1 Lampasas Sheila Blackwell Hood Judge P O Box 66
Kempner, 76539-0066
judgeshood@embarqmail.com
(512)932-2182
Precinct 2 & 3 Place 1 Lampasas Richard (Dick) E. Lockett Judge P O Box 96
Lometa, 76853-0190
da03judge@yahoo.com
(512)752-3497
Precinct 2 Place 1 La Salle Roberto F. Aldaco Judge P O Box 67
Encinal, 78019
(956)948-5397
Precinct 4 Place 1 La Salle Janie Megliorino Judge P O Box 476
Fowlerton, 78021
janiemeg@yahoo.com
(830)202-0096
Precinct 3 Place 1 La Salle Guadalupe Rodriguez Judge 707 Buckley
Cotulla, 78014
(830)879-4128
Precinct 1 Place 1 La Salle Vicki Lee Rodriguez Judge 210 N I-H 35
Cotulla, 78014
vicki.rodriguez@lasallecountytx.org
(830)879-4446
Precinct 4 Place 1 Lavaca Ruth Alene Lyons Judge 113 Nelson St
Yoakum, 77995-2736
jp4lyons@sbcglobal.net
(361)293-9146
Precinct 2 Place 1 Lavaca Fred T. Nieto Jr. Judge P O Box 293
Moulton, 77975-0293
(361)596-8308
Precinct 3 Place 1 Lavaca Bobby Dennis Pavliska Judge P O Box 33
Shiner, 77984-0033
(361)798-5430
Precinct 1 Place 1 Lavaca Tramer J. Woytek Judge P O Box 288
Hallettsville, 77964-0288
tramer71@dishmail.net
(361)798-3945
Precinct 2 Place 1 Lee Troy D. Bise Judge 200 S Main St, Rm 114
Giddings, 78942
jp2leeco@bluebon.net
(979)542-3030
Precinct 3 Place 1 Lee Nick Hester Judge P O Box 587
Lexington, 78947
leejp3@hotmail.com
(979)773-2267
Precinct 4 Place 1 Lee Danita W. Smith Judge P O Box 141
Dime Box, 77853
(979)884-4001
Precinct 2 Place 1 Leon Jack S. Keeling Judge P O Box 69
Centerville, 75833
jack.keeling@co.leon.tx.us
(903)536-2523
Precinct 4 Place 1 Leon Doug Preston Judge P O Box 1607
Hilltop Lakes, 77871-1607
doug.preston@co.leon.tx.us
(936)855-2234
Precinct 1 Place 1 Leon Lori Reid Judge P O Box 609
Buffalo, 75831
lori.reid@co.leon.tx.us
(903)322-4795
Precinct 2 Place 1 Liberty Ronnie Eugene Davis Judge P O Box 426
Raywood, 77582
(936)587-4010
Precinct 6 Place 1 Liberty Margaret Dunn Judge 304 Campbell St
Cleveland, 77327
jp6@liberty.co.tx.us
(281)593-8422
Precinct 5 Place 1 Liberty Joseph W. McAnally Judge 22305 Hwy 321
Cleveland, 77327
jp5@co.liberty.tx.us
(281)592-9229
Precinct 3 Place 1 Liberty Cody Jason Parrish Judge 15435 Hwy 146N
Liberty, 77575
(936)298-9407
Precinct 4 Place 1 Liberty Glenn Travis Pruitt Judge P O Box 141
Dayton, 77535
jp4@co.liberty.tx.us
(936)258-2461
Precinct 1 Place 1 Liberty Robert (Bobby) J. Rader Jr. Judge 2103 Cos St
Liberty, 77575
jp1@co.liberty.tx.us
(936)336-4558
Precinct 2 Place 1 Limestone Freda (Cookie) K. Gremminger Judge P O Box 194
Coolidge, 76635-0194
freda.gremminger@co.limestone.tx.us
(254)786-4938
Precinct 1 Place 1 Limestone Marcus Hanna Judge 310 S Waco St
Groesbeck, 76642
mary.eakins@co.limestone.tx.us
(254)729-2933
Precinct 4 Place 2 Limestone Ray Jones Judge P O Box 72
Mexia, 76667
ray.jones@co.limestone.tx.us
(254)562-7113
Precinct 3 Place 1 Limestone Sherri LeNoir Judge 200 West State St, #201
Groesbeck, 76642-1702
sherri.lenoir@co.limestone.tx.us
(254)729-3630
Countywide Lipscomb Karen Goodman Judge P O Box 37
Lipscomb, 79056-0037
karengoodman@amaonline.com
(806)862-3844
Precinct 4 Place 1 Live Oak Endercio Chapa Jr. Judge P O Box 535
George West, 78022
(361)449-2733
Precinct 1 Live Oak Elizabeth Ellis Judge P O Box 1405
George West, 78022
jp1_loc@yahoo.com
(361)449-2733
Precinct 3 Place 1 Live Oak Jim E. Lane Judge P O Box 1826
George West, 78022
locbigfoor@yahoo.com
(361)449-2733
Precinct 2 Place 1 Live Oak Virginia Tanguma Judge P O Box 255
George West, 78022
(361)449-2733
Precinct 4 Place 1 Llano Brian K. Alexander Judge 2001 N State Hwy 16, Ste B
Llano, 78643
jp4llano@moment.net
(325)247-3178
Precinct 2 Place 1 Llano Linda Ballard Judge P O Box 5
Buchanan Dam, 78609
jp2llano@moment.net
(512)793-2332
Precinct 3 Place 1 Llano Era Marion Judge P O Box 1631
Kingsland, 78639-1631
era.marion@co.llano.tx.us
(325)388-6215
Precinct 1 Place 1 Llano Richard W. Owen Judge P O Box 8759
Horseshoe Bay, 78657-8759
jp1owen@zeecon.com
(830)598-2296
Countywide Loving Regena Ann Derrick Judge P O Box 216
Mentone, 79754
regenaderrick194@hotmail.com
(432)377-2001
Precinct 3 Place 1 Lubbock Aurora Chaides-Hernandez Judge P O Box 10536
Lubbock, 79408-3536
ahernandez@co.lubbock.tx.us
(806)775-1326
Precinct 2 Place 1 Lubbock Lonnie Jim Dulin Judge P O Box 10536
Lubbock, 79408-3536
jimdulin@co.lubbock.tx.us
(806)775-1076
Precinct 1 Place 1 Lubbock James David Hansen Judge P O Box 10536
Lubbock, 79408-3536
jhansen@co.lubbock.tx.us
(806)775-1070
Precinct 4 Place 1 Lubbock Jean Anne Stratton Judge P O Box 10536
Lubbock, 79408-3536
jstratton@co.lubbock.tx.us
(806)775-1540
Precinct 4 Place 1 Lynn Ed L. Follis Jr. Judge P O Box 415
O'Donnell, 79351-0415
efollis@door.net
(806)428-3711
Precinct 1 Place 1 Lynn Dana L. McKay Judge P O Box 237
Tahoka, 79373-0237
dana.mckay@co.lynn.tx.us
(806)561-4337
Countywide McCulloch Billy J. Robinett Judge 104 N College
Brady, 76825
jpjdg1@yahoo.com
(325)597-8000
Precinct 1 Place 1 McLennan Kristi DeCluitt Judge 501 Washington Ave, Rm 104D
Waco, 76701-1300
amanda.bettge@co.mclennan.tx.us
(254)757-5040
Precinct 7 McLennan Erma Jean Laster Judge 929 Elm Ave
Waco, 76704
jean.laster@co.mclennan.tx.us
(254)752-9353
Precinct 4 McLennan Barbara Rusling Lloyd Judge 13341 China Spring Rd
China Spring, 76633
barbara.rusling-lloyd@co.mclennan.tx.us
(254)836-8313
Precinct 1 Place 2 McLennan William (Billy) D. Martin Judge 501 Washington Ave, Rm 108
Waco, 76701-1327
judge.martin@co.mclennan.tx.us
(254)757-5128
Precinct 3 McLennan David W. Pareya Judge P O Box 495
West, 76691-0495
kelly.nors@co.mclennan.tx.us
(254)826-3341
Precinct 5 McLennan Pat Richardson Judge 307 S Madison St
McGregor, 76657
candice.stotts@co.mclennan.tx.us
(254)840-4225
Precinct 2 McLennan Belinda B. Summers Judge 410 Texas Ave, P O Box 112
Mart, 76664-0112
belinda.summers@co.mclennan.tx.us
(254)876-2414
Precinct 8 McLennan Fernando M. Villarreal Judge 1800 Richter Ave, Ste A
Waco, 76711-1949
fernando.villarreal@co.mclennan.tx.us
(254)752-4242
Countywide McMullen James L. Rayes Judge P O Box 238
Tilden, 78072
jlrmcmullen@yahoo.com
(361)274-3372
Precinct 1 Madison Ruth Corley Closs Judge 101 W Main, Rm B-22
Madisonville, 77864-1990
(936)348-5151
Precinct 2 Madison Lew V. Plotts Jr. Judge 101 W Main, Rm B-22
Madisonville, 77864-1990
lew.plotts@madisoncountytx.org
(936)348-3232
Precinct 2 Place 1 Marion Velma Spencer Allen Judge 8249 State Hwy 49
Jefferson, 75657
(903)665-3581
Precinct 1 Place 1 Marion Lex A. Jones Judge 114 W Austin, Rm 204
Jefferson, 75657
lex.jones@co.marion.tx.us
(903)665-2392
Precinct 2 Martin Pam McAnally Judge P O Box 1518
Stanton, 79782-1518
pammcanally@yahoo.com
(432)756-3445
Precinct 1 Martin Marion Mervyn Miller Judge P O Box 1116
Stanton, 79782-1116
mervjp1@crcom.net
(432)756-3711
Countywide Mason Tammie Lee Bouman Judge P O Box 675
Mason, 76856-0675
mascojp@tstar.net
(325)347-5412
Precinct 1 Place 1 Matagorda Jeannette Bell Judge 1700 7th St, Rm 201
Bay City, 77414-5034
(979)244-7666
Precinct 4 Place 1 Matagorda Aaron Curtis Green Judge P O Box 508
Markham, 77456-0508
JP4@co.matagorda.tx.us
(979)843-5601
Precinct 3 Place 1 Matagorda Jerry Purvis Judge 405 Commerce St
Palacios, 77465-5443
j.purvis@co.matagorda.tx.us
(361)972-5313
Precinct 6 Place 1 Matagorda Raymond Taggart Judge 22001 FM 457
Bay City, 77414
(979)245-0358
Precinct 2 Place 1 Matagorda Suzan L. Thompson Judge P O Box 656
Matagorda, 77457-0656
sthompson@co.matagorda.tx.us
(979)863-2035
Precinct 3 Place 2 Maverick June T. Edwards Judge Rt 1, Box 1-A
Quemado, 78877
(830)757-1214
Precinct 3 Place 1 Maverick Cesar Iracheta Judge 2149 Del Rio Hwy, Ste 207
Eagle Pass, 78852
(830)757-2710
Precinct 1 Place 1 Maverick Kina M. Mancha Judge 1394 Williams St
Eagle Pass, 78852
kinamancha@yahoo.com
(830)757-9201
Precinct 4 Place 1 Maverick Teresa M. Melendrez Judge 662 Quarry St
Eagle Pass, 78852
doramad@yahoo.com
(830)773-9616
Precinct 2 Place 1 Maverick Cesar R. Perez Judge 197 FM 2030 Pueblo Nuevo
Eagle Pass, 78852
jpprecinct2@stx.rr.com
(830)757-1699
Precinct 3 Place 1 Medina George E. Ernst Jr. Judge 1100 16th St, Rm 105
Hondo, 78861-1846
jp3@medinacountytexas.org
(830)741-6030
Precinct 2 Place 1 Medina Mark P. Haby Judge 1312 Geneva St
Castroville, 78009-2931
jp2@medinacountytexas.org
(830)931-4010
Precinct 1 Place 1 Medina Glenn E. Klaus Judge 1100 16th St
Hondo, 78861
jp1@medinacountytexas.org
(830)741-6051
Precinct 4 Place 1 Medina Phillip L. Montgomery Judge 209 S Teel Dr
Devine, 78016-3209
jp4@medinacountytexas.org
(830)665-8020
Countywide Menard Robert Clyde Hernandez Judge P O Box 1095
Menard, 76859-1095
mcjpc@verizon.net
(325)396-2239
Precinct 2 Midland David M. Cobos Judge 707 W Washington
Midland, 79701-5223
jp2&4@co.midland.tx.us
(432)688-4722
Precinct 3 Midland Billy G. Johnson Sr. Judge 400 South Main
Midland, 79701
johnson@co.midland.tx.us
(432)688-4733
Precinct 1 Midland Joe L. Matlock Judge 400 S Main St
Midland, 79701-5223
joematlock@co.midland.tx.us
(432)688-4721
Precinct 4 Midland George D. Zimmerman Judge 707 W Washington
Midland, 79701-5223
jp2&4@co.midland.tx.us
(432)688-4724
Precinct 1 Place 1 Milam Orlia C. (Chip) Dunsmoor Judge 512 N Jefferson, Ste C
Cameron, 76520-0006
cdunsmoor@milamcounty.net
(254)697-7004
Precinct 3 Place 1 Milam Twila Anne Harris Judge P O Box 101
Rockdale, 76567-0101
tharris@milamcounty.net
(512)446-5214
Precinct 4 Place 1 Milam Gary A. Northcott Judge P O Box 337
Thorndale, 76577-0337
gnorthcott@milamcounty.net
(512)898-5252
Precinct 2 Place 1 Milam Don Schuerman Judge 512 N Jefferson, Ste D
Cameron, 76520-2434
(254)697-7008
Countywide Mills Marilyn Tiemann Judge P O Box 65
Goldthwaite, 76844
(325)648-2278
Precincts 1 & 4 Place 1 Mitchell Glenda Ruth Haltom Judge 349 Oak St, Rm 100
Colorado City, 79512-6225
reime@co.mitchell.tx.us
(325)728-8906
Precincts 2 & 3 Place 1 Mitchell James Williams Judge 349 Oak St, Rm 101
Colorado City, 79512
jwilliams@co.mitchell.tx.us
(325)728-5162
Precinct 1 Place 1 Montague Rick Lewis Judge P O Box 564
Nocona, 76255-0564
montaguejp1@windstream.net
(940)825-6570
Precinct 2 Place 1 Montague Karen L. Reynolds Judge P O Box 549
Bowie, 76230-0549
judgekreynolds@att.net
(940)872-2627
Precinct 3 Place 1 Montgomery Edie Connelly Judge 1520 Lake Front Circle, Ste 100
The Woodlands, 77380-3664
jan.carpenter@mctx.org
(281)364-4284
Precinct 5 Place 1 Montgomery Matt Masden Judge 31350 Friendship Dr
Magnolia, 77355-2603
evelyn.butler@mctx.org
(936)539-7806
Precinct 4 Place 1 Montgomery James Oren Metts Sr. Judge P O Box 159
New Caney, 77357-0159
james.metts@mctx.org
(281)577-8970
Precinct 1 Place 1 Montgomery Lanny G. Moriarty Judge 300 S Danville
Willis, 77378
terri.quertermous@mctx.org
(936)539-7801
Precinct 2 Place 1 Montgomery Grady Trey Spikes Judge 2241 N 1st
Conroe, 77301-1490
juanita.surgers@mctx.org
(936)538-3788
Precinct 1 Place 1 Moore Barbara Mulanax Judge 615 E First
Dumas, 79029
dumasjotp@yahoo.com
(806)935-3920
Precinct 2 Place 1 Moore L. Sue Sims Judge P O Box 834
Sunray, 79086-0250
lssims@moore-tx.com
(806)948-5362
Precinct 2 Morris Dewey W. McClain Judge 502 Union St
Daingerfield, 75638-1337
bmcclain@co.morris.tx.us
(903)645-3031
Precinct 3 Morris Barbara Ann Meadows Judge 502 Union St
Daingerfield, 75638-1337
barbara.meadows@co.morris.tx.us
(903)645-3031
Precinct 1 Morris Charles E. Salters Judge 502 Union St
Daingerfield, 75638-1337
(903)645-3031
Precinct 4 Morris Franklin DeLano Sisk Judge 502 Union St
Daingerfield, 75638-1337
(903)645-3031
Countywide Motley Libby A. Cruse Judge P O Box 657
Matador, 79244
jplibby@caprock-spur.com
(806)347-2204
Precinct 3 Place 1 Nacogdoches LeAnn Goerner Judge P O Box 631083
Nacogdoches, 75963-1083
lgoerner@co.nacogdoches.tx.us
(936)560-7889
Precinct 4 Place 1 Nacogdoches David Dyer Perkins Judge P O Box 65
Woden, 75978
david.perkins@co.nacogdoches.tx.us
(936)569-9365
Precinct 2 Place 1 Nacogdoches Dorothy Jean Tigner-Thompson Judge 2306 Douglass Rd, Ste 102
Nacogdoches, 75964
jp2crt@co.nacogdoches.tx.us
(936)560-7727
Precinct 1 Place 1 Nacogdoches Kerry D. Williamson Judge 9373 US Hwy 259
Nacogdoches, 75965
jp1@co.nacogdoches.tx.us
(936)560-4867
Precinct 1 Navarro Vicki E. Gray Judge 312 W 2nd Ave
Corsicana, 75110-4677
vgray@navarrocounty.org
(903)654-3055
Precinct 4 Navarro Connie M. Hickman Judge 312 W 2nd Ave
Corsicana, 75110
navjp4@hotmail.com
(903)654-3060
Precinct 2 Navarro Kirby L. Hill Judge 312 W 2nd Ave
Corsicana, 75110
navjust2@yahoo.com
(903)654-3058
Precinct 3 Navarro Bob Edward McQuary (Interim) Judge 312 W 2nd Ave
Corsicana, 75110
c.m_wolver@sbcglobal.net
(903)875-3363
Precinct 4 Place 1 Newton Dana R. Bean Judge P O Box 319
Deweyville, 77614-0319
(409)746-7190
Precinct 3 Place 1 Newton Jimmy M. Hopson Judge P O Box 1546
Newton, 75966-1546
newtoncojp3@yahoo.com
(409)565-2719
Precinct 1 Place 1 Newton A. J. Satterwhite Judge 4382 FM 363
Newton, 75966-9514
newtoncojp1@yahoo.com
(409)397-4545
Precinct 2 Place 1 Newton Brenda Elaine Smith Judge P O Box 178
Wiergate, 75977-0178
newtoncojp2@yahoo.com
(409)565-9944
Countywide Nolan Sharon Gardner Judge 100 E Third, Ste 101
Sweetwater, 79556-4547
sharon.gardner@co.nolan.tx.us
(325)235-5482
Precinct 1 Place 3 Nueces Robert (Bobby) Balderas Judge 11408 Leopard
Corpus Christi, 78410
brbalderas@yahoo.com
(361)241-1222
Precinct 3 Place 1 Nueces Adolfo G. Contreras Judge P O Box 27
Bishop, 78343-0027
debra.aumadal@co.nueces.tx.us
(361)584-2411
Precinct 2 Place 2 Nueces Larry G. Cox Judge 10110 Compton Rd
Corpus Christi, 78418
larry.cox@co.nueces.tx.us
(361)937-2614
Precinct 5 Place 1 Nueces Robert Gonzalez Jr. Judge 710 E Main
Robstown, 78380
(361)767-5205
Precinct 4 Place 1 Nueces Daniel Duncan Neblett Jr. Judge P O Box 133
Port Aransas, 78373
siobhan.allen@co.nueces.tx.us
(361)749-5661
Precinct 5 Place 2 Nueces Hermilo Pena Jr. Judge P O Box 387
Agua Dulce, 78330
(361)998-2231
Precinct 1 Place 2 Nueces Henry A. Santana Judge 901 Leopard, Ste 115
Corpus Christi, 78401
beatrice.molina@co.nueces.tx.us
(361)888-0210
Precinct 2 Place 1 Nueces Janice K. Stoner Judge 4626 Weber Rd, Ste 300
Corpus Christi, 78411-3542
nueces.jp21@co.nueces.tx.us
(361)853-4079
Precinct 1 Place 1 Nueces Amanda N. Torres Judge 901 Leopard, Ste 116
Corpus Christi, 78401
(361)888-0201
Countywide Ochiltree Braden Jay Karber Judge 511 S Main
Perryton, 79070-3154
crouch@ptsi.net
(806)435-8020
Countywide Oldham Kristy Meylnn Homfeld Judge P O Box 370
Vega, 79092-0370
kristy@justiceofthepeacevega.org
(806)267-2619
Precinct 2 Place 1 Orange Roy Derry Dunn Judge P O Box 2219
Orange, 77631-2219
mbryan@co.orange.tx.us
(409)882-7805
Precinct 3 Place 1 Orange Janice M. Menard Judge P O Box 1400
Bridge City, 77611-1400
jmenard@co.orange.tx.us
(409)735-8133
Precinct 1 Place 1 Orange Joe F. Parkhurst Judge 801 W Division
Orange, 77630-6353
jparkhurst@co.orange.tx.us
(409)882-7800
Precinct 4 Place 1 Orange William Rodney Price Jr. Judge 190 Camp St
Vidor, 77662
losmith@co.orange.tx.us
(409)769-2284
Precinct 1 Place 1 Palo Pinto Todd Baker Judge P O Box 129
Palo Pinto, 76484-0129
toddbaker@palo-pinto.co.tx.us
(940)659-1202
Precinct 5 Place 1 Palo Pinto Bobby J. Hart Judge 109 North Oak
Mineral Wells, 76067
bobbyjhart@yahoo.com
(940)325-3201
Precinct 4 Place 1 Palo Pinto Charlie L. Hodgkins Jr. Judge P O Box 367
Strawn, 76475-0367
(254)672-5381
Precinct 3 Place 1 Palo Pinto Shawn Humphries Judge 328 FM 2353 N, Unit 2
Graford, 76449-3106
lakeservice@yahoo.com
(940)779-3551
Precinct 2 Place 1 Palo Pinto Jerry Russell Mitchell Judge P O Box 412
Graford, 76449
jerry.mitchell@co.palo-pinto.tx.us
(940)664-3205
Precinct 1 & 4 Panola David A. Gray Judge 110 S Sycamore St, Rm 105
Carthage, 75633-2546
jpdavidgray@gmail.com
(903)693-0375
Precinct 2 & 3 Panola Lora J. Taylor Judge 110 S Sycamore St, Rm 103
Carthage, 75633-2547
lora.taylor@co.panola.tx.us
(903)693-0377
Precinct 2 Parker Jayne Williams Choate Judge 207 Fort Worth Hwy
Weatherford, 76086
deana.mathes@parkercountytx.com
(682)229-2171
Precinct 1 Parker B. Wayne Hayes Judge 1020 E Hwy 199
Springtown, 76082
diana.cole@parkercountytx.com
(817)220-5857
Precinct 3 Parker Suzie Merkley Judge 1112 Santa Fe Dr
Weatherford, 76086
judge.merkley@parkercountytx.com
(817)598-6192
Precinct 4 Parker Melvin Simons Judge 5189 E I-20 Service Rd N, Ste 109
Willow Park, 76087
michelle.snell@parkercountytx.com
(817)441-1071
Precinct 2 Place 1 Parmer Sandra Clayton Judge P O Box 896
Bovina, 79009-0849
jp2@parmercounty.net
(806)251-1356
Precinct 1 Place 1 Parmer Trey Ellis Judge P O Box 635
Friona, 79035-0635
jp1@parmercounty.net
(806)250-2412
Precinct 3 Place 1 Parmer Pamela Ann Haseloff Judge P O Box 781
Farwell, 79325-0781
jp3@parmercounty.net
(806)481-9964
Precinct 4 Place 1 Pecos Arnold Braden Judge P O Box 336
Imperial, 79743
arnoldbraden@yahoo.com
(432)536-2358
Precinct 3 Place 1 Pecos Cathy R. Ervine Judge P O Box 364
Iraan, 79744
cervinejp@yahoo.com
(432)639-2350
Precinct 1 Place 1 Pecos Robert N. Gonzales Judge 200 S Nelson St
Fort Stockton, 79735
(432)336-8277
Precinct 6 Place 1 Pecos Donna Wooten Judge P O Box 480
Sheffield, 79781
jpclerk6@yahoo.com
(432)836-4449
Precinct 2 Place 1 Polk David Glenn Johnson Judge P O Box 1417
Onalaska, 77360-1417
polkcojp2@cebridge.net
(936)646-3674
Precinct 1 Place 1 Polk Darrell Glenn Longino Judge 101 W Church St #105
Livingston, 77351-9401
mickjpclerk@yahoo.com
(936)327-6841
Precinct 4 Place 1 Polk Steven McEntyre Judge 602 E Church St, Ste 135
Livingston, 77351
jp4@co.polk.tx.us
(936)327-6865
Precinct 3 Place 1 Polk Larry W. Whitworth Judge 201 W Ben Franklin
Corrigan, 75939
polkcojp3@hotmail.com
(936)398-4114
Precinct 2 Place 1 Potter Frances (Nancy) Bosquez Judge 500 S Fillmore St, Rm 502
Amarillo, 79101-2437
jpfnb@co.potter.tx.us
(806)379-2390
Precinct 3 Place 1 Potter Frank Frausto Judge P O Box 50487
Amarillo, 79159-0487
lindardotson@co.potter.tx.us
(806)355-3070
Precinct 1 Potter Debbie D. Horn Judge 900 S Polk, Ste 1103A
Amarillo, 79101-3412
debrabragg@co.potter.tx.us
(806)349-4880
Precinct 4 Place 1 Potter Thomas Lee Jones Judge 500 S Fillmore St, Rm 110
Amarillo, 79101-2437
thomasjones@co.potter.tx.us
(806)379-2817
Precinct 2 Place 1 Presidio Juanita Bishop Judge P O Box 900
Presidio, 79845
presidiojudgepct2@yahoo.com
(432)229-3705
Precinct 1 Place 1 Presidio Cinderela Rice Guevara Judge P O Box 481
Marfa, 79843
Judgingcindy@hotmail.com
(432)729-4831
Countywide Rains Don Smith Judge P O Box 156
Emory, 75440-0156
rainscojp@yahoo.com
(903)473-5050
Precinct 1 Place 1 Randall Jerry Bigham Judge 400 16th St, Ste 220
Canyon, 79015
jbigham@randallcounty.org
(806)468-5605
Precinct 4 Place 1 Randall Clay Houdashell Judge 4111 S Georgia, Ste 100
Amarillo, 79110-1123
jp4@randallcounty.org
(806)468-5658
Countywide Reagan Patty Creech Judge P O Box 100
Big Lake, 76932
pjcreech@reagancounty.org
(325)884-3482
Precincts 1 & 2 Place 1 Real Brenda J. Gonzalez Judge P O Box 1430
Leakey, 78873
brenda.gonzalez@co.real.tx.us
(830)232-6630
Precincts 3 & 4 Place 1 Real Chris E. Lacey Judge P O Box 106
Camp Wood, 78833
clacey@swtexas.net
(830)597-6129
Countywide Red River Shelley J. Benton Judge 500 N Cedar St
Clarksville, 75426
redriverjp1@yahoo.com
(903)427-3322
Precinct 3 Place 1 Reeves Rosendo Lozano Carrasco Judge P O Box 193
Balmorhea, 79718-0104
(432)375-2663
Precinct 2 Place 1 Reeves Jim Riley Judge 700 Daggett
Pecos, 79772
reevesjp2@hotmail.com
(432)447-2569
Precinct 4 Place 1 Reeves Heriberto Rodriguez Judge P O Box 1894
Pecos, 79772-1894
jppct4@windstream.net
(432)445-2628
Precinct 1 Place 1 Reeves Cody West Judge P O Box 913
Pecos, 79772-0913
judge.west@gmail.com
(432)445-2619
Precinct 1 Refugio Lorraine M. Lopez Judge 808 Commerce, Rm 111
Refugio, 78377
jp1llopez@yahoo.com
(361)526-4877
Precinct 2 Refugio Cher Whitlow Judge 808 Commerce, Rm 103
Refugio, 78377
(361)526-1635
Countywide Roberts Tresa Seuhs Judge P O Box 315
Miami, 79059-0315
teda.seuhs@co.roberts.tx.us
(806)868-4111
Precinct 2 Place 1 Robertson Ramona R. Aguirre Judge P O Box 282
Hearne, 77859
jppct2@txcyber.com
(979)279-2301
Precinct 1 Robertson Keith Roy Foltermann Judge P O Box 308
Calvert, 77837
rcjp1kf@txcyber.com
(979)364-2750
Precinct 3 Place 1 Robertson Randall Keith Robinson Judge P O Box 432
Franklin, 77856
rcjp3@valornet.com
(979)828-3929
Precinct 4 Place 1 Robertson Fredrick Bernard Webber Judge P O Box J
Bremond, 76629
cindyblackburn811@msn.com
(254)746-7836
Precinct 2 Place 1 Rockwall Richard Larry Holloway Judge 968 T L Townsend
Rockwall, 75087
jphollowaycourt@rockwallcountytexas.com
(972)204-6730
Precinct 1 Place 1 Rockwall David Wayne Karr Judge 108 S Fannin Street
Rockwall, 75087
jpkarrcourt@rockwallcountytexas.com
(972)204-6740
Precinct 2 Place 1 Runnels Richard Wayne Hamilton Judge P O Box 657
Winters, 79567
runnelsjp2@wtxs.net
(325)754-4270
Precinct 1 Place 1 Runnels Glenda Wood Judge 613 Hutchings Ave, Rm 303
Ballinger, 76821-5727
(325)365-2137
Precinct 4 Place 1 Rusk Darlene K. Childress Judge 7933 Hwy 42 S
Henderson, 75654-5558
jp4@eastex.net
(903)854-4220
Precinct 2 Place 1 Rusk Bonnie Fay Miller Judge P O Box 1034
Tatum, 75691
jp2@tatumtel.net
(903)947-6440
Precinct 5 Place 1 Rusk Bobby Lee Richardson Judge 115 N Main St
Henderson, 75652-3198
bobby.richardson@co.rusk.tx.us
(903)657-0308
Precinct 3 Place 1 Rusk Seth Wilbert Stein Judge P O Box 189
Mount Enterprise, 75681
jotp3@eastex.net
(903)822-3737
Precinct 1 Place 1 Rusk Jerdy Wolverton Judge P O Box 357
Overton, 75684
pctljudge@embarqmail.com
(903)834-3753
Precinct 2 Place 1 Sabine James (Jaime) Brasher Judge P O Box 147
Pineland, 75968
(409)584-2211
Precinct 1 Place 1 Sabine Jeff Cox Judge P O Box 219
Hemphill, 75948
jeffjp@sabinenet.com
(409)787-3719
Precinct 4 Place 1 San Augustine J. D. Miller Judge 221 N Harrison
San Augustine, 75972-1904
sajp_1234@hotmail.com
(936)275-3552
Precinct 2 Place 1 San Augustine Ardis L. Mosby Judge 221 N Harrison
San Augustine, 75972-1904
sajp_1234@hotmail.com
(936)275-3552
Precinct 1 Place 1 San Augustine Sheila Ponder Judge 221 N Harrison
San Augustine, 75972-1904
sajp_1234@hotmail.com
(936)275-3552
Precinct 3 Place 1 San Augustine Billy J. Williams Judge 221 N Harrison
San Augustine, 75972-1904
sajp_1234@hotmail.com
(936)275-3552
Precinct 2 Place 1 San Jacinto Harris (Red) L. Blanchette Judge 1000 N Byrd Ave, Ste 5
Shepherd, 77371
hblanchette@co.san-jacinto.tx.us
(936)628-6477
Precinct 3 Place 1 San Jacinto Randy Ellisor Judge P O Box 341
Coldspring, 77331
randy.ellisor@co.san-jacinto.tx.us
(281)592-4400
Precinct 4 Place 1 San Jacinto Greg Magee Judge P O Box 63
Point Blank, 77364
kristin_reeves3@hotmail.com
(936)377-2131
Precinct 1 Place 1 San Jacinto Beth Sewell Judge 111 State Hwy 150, Rm A-2
Coldspring, 77331
beth.sewell@co.san-jacinto.tx.us
(936)653-4578
Precinct 5 San Patricio Amada V. Cardenas Judge P O Box 640
Mathis, 78368
acardenas@co.san-patricio.tx.us
(361)547-2244
Precinct 4 San Patricio Karen Diaz Judge 900 Austin St
Portland, 78374
judgekarendiaz@yahoo.com
(361)643-2241
Precinct 2 San Patricio Daniel Garza Judge P O Box 73
Odem, 78370
justice4dan@yahoo.com
(361)368-4311
Precinct 1 San Patricio Yolanda P. Guerrero Judge 300 N Rachal Ave
Sinton, 78387-2602
yolandaguerrerojp1@yahoo.com
(361)364-9620
Precinct 6 San Patricio Charlene L. Lewis Judge 911 Commercial
Aransas Pass, 78336-5303
sanpatjp6@gmail.com
(361)758-5657
Precinct 8 San Patricio Henry Montemayor Judge 215 McIntyre Ave.
Taft, 78390
jp8office@cableone.net
(361)528-2738
Countywide San Saba Leslie Lynn Dawson Judge 500 E Wallace St
San Saba, 76877-0001
justiceofthepeace1@co.san-saba.tx.us
(325)372-5746
Countywide Schleicher James Claude Doyle Judge P O Box 536
Eldorado, 76936-0536
scco.jjd@gmail.com
(325)853-2766
Precinct 1 Place 1 Scurry Deborah Boyd Judge 911 25th St
Snyder, 79549-2530
sccojp@snydertex.com
(325)573-5406
Precinct 2 Place 1 Scurry Julie Culp Judge 632 Dunn Ave
Hermleigh, 79526
julieculp@hotmail.com
(325)863-2239
Countywide Shackelford James G. Breeden Judge P O Box 181
Albany, 76430-0181
shackelfordjp@sbcglobal.net
(325)762-2232
Precinct 3 Place 1 Shelby Margie L. Anderson Judge 709 CR 3286
Joaquin, 75954
(936)269-3527
Precinct 2 Place 1 Shelby Odis Bert Furlow Judge 2974 FM 3172
Shelbyville, 75973
(936)368-2463
Precinct 4 Place 1 Shelby Larry Eugene Jones Judge P O Box 121
Tenaha, 75974-0121
(936)248-3515
Precinct 1 Place 1 Shelby Harold Lee Osborne Judge 518 Nacogdoches St
Center, 75935-3954
(936)598-3735
Precinct 5 Place 1 Shelby Jim L. Powers Judge P O Box 285
Timpson, 75975-0285
(936)254-3922
Countywide Sherman Jessica Audrain Judge P O Box 342
Stratford, 79084
jessica.audrain@co.sherman.tx.us
(806)366-5645
Precinct 1 Place 1 Smith Quincy Beavers Jr. Judge 106 E Elm
Tyler, 75702-7311
judgebeavers@smith-county.com
(903)590-2604
Precinct 5 Place 1 Smith James Ray Cowart Judge P O Box 1075
Lindale, 75771-1075
(903)590-4890
Precinct 2 Place 1 Smith Paul W. Fisher Judge 15405 Hwy 155 S
Tyler, 75703-7724
pfisher@smith-county.com
(903)590-4830
Precinct 3 Place 1 Smith James L. Meredith Judge P O Box 573
Troup, 75789-0573
jmeredith@smith-county.com
(903)842-2661
Precinct 4 Place 1 Smith Thomas Mitchell Shamburger Judge P O Box 62
Winona, 75792-0062
(903)590-4870
Precinct 2 Place 1 Somervell Weldon Dwayne Griffin Judge P O Box 237
Glen Rose, 76043
justice1@valornet.com
(254)897-2120
Precinct 1 Place 1 Somervell Ronald Webb Judge P O Box 237
Glen Rose, 76043
justice1@valornet.com
(254)897-2120
Precinct 1 Place 1 Starr Abel Cantu Judge 4208 W Hwy 83
Rio Grande City, 78582
(956)847-1435
Precinct 6 Place 1 Starr Ramon De La Cruz Judge P O Box 308
Garciasville, 78547
(956)487-7180
Precinct 4 Places 1 & 2 Starr Homero Garcia Judge 401 N Britton Ave, Rm 403
Rio Grande City, 78582
hgarciapct4@yahoo.com
(956)487-8244
Precinct 7 Place 1 Starr Juan (Johnny) J. Garcia Judge 2530 N Hwy 83
Roma, 78584
(956)848-5717
Precinct 8 Place 1 Starr Ricardo I. Pena Judge 5095 Old Escobares, Hwy 83
Roma, 78584
judgericardopena@hotmail.com
(956)849-7450
Precinct 2 Place 1 Starr Gabriel E. Recio Judge 1705 N Athens
Roma, 78584
(956)849-1253
Precinct 5 Place 1 Starr Antonia Trevino Judge 1264 FM 2686
Rio Grande City, 78582
(956)481-3210
Precinct 3 Place 1 Starr Salvador Zarate Jr. Judge P O Box 276
Grulla, 78548
(956)487-7049
Countywide Stephens Mike W. Heatley Judge 200 W Walker, 3rd Fl
Breckenridge, 76424
scjp@texasisp.com
(254)559-5322
Countywide Sterling Preston (Jim) James Harrell Judge P O Box 983
Sterling City, 76951
scjp@verizon.net
(325)378-3761
Countywide Stonewall Michael Duff English Judge P O Box 389
Aspermont, 79502
mike.stoco.jp@srcaccess.net
(940)989-2213
Countywide Sutton John K. Wilson Judge P O Box 165
Sonora, 76950-2602
suttoncojp@sonoratx.net
(325)387-3322
Countywide Swisher Priscilla Sanders Judge P O Box 73
Tulia, 79088-2245
priscilla.sanders@swisher-tx.net
(806)995-4407
Precinct 3 Place 1 Tarrant Russell B. Casey Judge 645 Grapevine Hwy, No 2
Hurst, 76054
mkibler@tarrantcounty.com
(817)581-3625
Precinct 7 Place 1 Tarrant Charles Thomas Corbin Judge 1100 E Broad St, Ste 202
Mansfield, 76063
ddicken@tarrantcounty.com
(817)473-5103
Precinct 2 Place 1 Tarrant Linda B. Davis Judge 700 E Abram, Ste 200
Arlington, 76010
ldavis@tarrantcounty.com
(817)548-3925
Precinct 6 Tarrant Gary Ritchie Judge 6551 Granbury Rd
Fort Worth, 76133-4926
sdables@tarrantcounty.com
(817)370-4525
Precinct 1 Place 1 Tarrant Ralph Swearingin Jr. Judge 100 W Weatherford, Rm 450
Fort Worth, 76196-0242
KNash@TarrantCounty.com
(817)884-1395
Precinct 8 Place 1 Tarrant Sidney Thompson Judge 3212 Miller Ave
Fort Worth, 76119
lrwoodard@tarrantcounty.com
(817)531-5625
Precinct 5 Tarrant Manuel Tejeda Valdez Judge 350 W Belknap, Rm 112C
Fort Worth, 76196-0247
rgarza@tarrantcounty.com
(817)884-1438
Precinct 4 Place 1 Tarrant Jacquelyn Wright Judge 6713 Telephone Rd
Fort Worth, 76135
ireus@tarrantcounty.com
(817)238-4425
Precinct 4 Place 1 Taylor Frank A. Cleveland Judge P O Box 5
Lawn, 79530-0005
clevelandf@taylorcountytexas.org
(325)583-2341
Precinct 1 Place 2 Taylor A. L. Deatherage Judge 301 Oak St, Ste 612
Abilene, 79602-1698
deathera@taylorcountytexas.org
(325)674-1267
Precinct 2 Place 1 Taylor Ronny Mac Doan Judge P O Box 225
Merkel, 79536
doanr@taylorcountytexas.org
(325)928-5114
Precinct 3 Place 1 Taylor David M. Pueschel Judge P O Box 361
Tuscola, 79562
pueschelm@taylorcountytexas.org
(325)554-7893
Precinct 1 Place 1 Taylor Bryan Smith Judge 301 Oak St
Abilene, 79602-1526
smithb@taylorcountytexas.org
(325)674-1338
Precinct 2 Place 1 Terrell Corina Olivares Castro Judge P O Box 313
Sanderson, 79848
corina_o_c@yahoo.com
(432)345-2341
Precincts 1, 3 & 4 Terrell Abby Roberts Judge P O Box 368
Sanderson, 79848
abbylr@bigband.net
(432)345-2660
Countywide Terry Michael Duane Bennett Judge 500 W Main, Rm 4B
Brownfield, 79316-4335
michael.bennett@co.terry.tx.us
(806)637-4757
Countywide Throckmorton Billy Ray Fowler Judge P O Box 721
Throckmorton, 76483-5917
jp224@tgncable.net
(940)849-3791
Precinct 2 Place 1 Titus Paula Denice Dyke Judge 100 S Madison, Ste 200
Mount Pleasant, 75455
jp2@co.titus.tx.us
(903)577-6756
Precinct 1 Place 1 Titus Kay McNutt Judge 100 S Madison, Ste 100
Mount Pleasant, 75455
jp1@co.titus.tx.us
(903)577-6760
Precinct 3 Place 1 Tom Green Fred Buck Judge 3005 N Chadbourne
San Angelo, 76903-2345
fred.buck@co.tom-green.tx.us
(325)657-9922
Precinct 4 Place 1 Tom Green Benjamin E. (Eddie) Howard Judge 124 W Beauregard
San Angelo, 76903-5835
eddie.howard@co.tom-green.tx.us
(325)659-6424
Precinct 1 Place 1 Tom Green Jesse H. Martinez Judge 122 W Harris
San Angelo, 76903-5877
jesse.martinez@co.tom-green.tx.us
(325)659-6444
Precinct 2 Place 1 Tom Green Russell Stanley Smith Judge 5006 Knickerbocker Rd
San Angelo, 76904
russell.smith@co.tom-green.tx.us
(325)949-2415
Precinct 2 Travis Glenn Bass Judge 10409 Burnet Rd., #180
Austin, 78758
(512) 854-4545
Precinct 5 Travis Herb Evans Judge 1000 Guadalupe, Rms 112 & 117
Austin, 78701
herb.evans@co.travis.tx.us
(512)854-9049
Precinct 4 Travis Raul A. Gonzalez Judge 4011 McKinney Falls Pkwy, Ste 1200
Austin, 78744
diana.cantu@co.travis.tx.us
(512)854-9478
Precinct 1 Travis Yvonne M. Williams Judge 4717 Heflin Lane, # 107

Austin, TX 78721

(512) 854-7700
Precinct 3 Travis Susan K. Steeg Judge 8656B W Hwy 71, Ste 100
Austin, 78735
karen.barland@co.travis.tx.us
(512)854-6763
Precinct 1 Place 1 Trinity Randall Timothy Barrett Judge P O Box 1028
Groveton, 75845-1028
randy.barrett@co.trinity.tx.us
(936)642-1224
Precinct 2 Place 1 Trinity Bernie Beard Judge P O Box 641
Trinity, 77862-0641
(936)594-2011
Precinct 4 Place 1 Trinity Sam Ollie Blair Judge P O Box 18
Apple Springs, 75926-0018
sblairjp4-1@consolidated.net
(936)831-3778
Precinct 3 Place 1 Trinity Bobby R. Nicholds Judge P O Box 464
Trinity, 75862-0464
(936)594-3456
Precinct 4 Place 1 Tyler James D. Moore Judge P O Box 576
Fred, 77660
(409)429-9500
Precinct 3 Place 1 Tyler Milton Powers Judge P O Box 98
Colmesneil, 75938-0098
jp3tylercounty@yahoo.com
(409)837-2447
Precinct 2 Place 1 Tyler Stevan Matthew Sturrock Judge P O Box 1
Woodville, 75979
(409)283-8426
Precinct 1 Place 1 Tyler Bryan D. Weatherford Judge 702 N Magnolia, Rm 101
Woodville, 75979-4915
jp1tylercounty@hotmail.com
(409)283-3631
Precinct 1 Place 1 Upshur Wyone Manes Judge 301 East Butler
Gilmer, 75644
wyone.manes@countyofupshur.com
(903)680-6269
Precinct 2 Place 1 Upshur Lyle M. Potter Judge 405 N Titus
Gilmer, 75644
lyle.potter@countyofupshur.com
(903)843-5023
Precinct 4 Place 1 Upshur William Valton Ray Judge P O Box 730
Gilmer, 75644
sherryjp4@hotmail.com
(903)843-4039
Precinct 3 Place 1 Upshur Rhonda Welch Judge 2498 W Upshur
Gladewater, 75647
jp3@countyofupshur.com
(903)680-8350
Precinct 3 Place 1 Upton Bill Eyler Judge P O Box 634
McCamey, 79752
jp3bill@hotmail.com
(432)652-8222
Precinct 2 Place 1 Upton Dorie Hord Judge P O Box 255
Rankin, 79778
(432)693-2919
Precinct 4 Place 1 Upton Corina Z. Navarrete Judge P O Box 967
McCamey, 79752
(432)652-3534
Precinct 1 Place 1 Upton John Kent Powell Judge P O Box 232
Rankin, 79778
(432)693-2473
Precinct 1 Place 1 Uvalde Steven Thomas Kennedy Judge #14 Courthouse Sq
Uvalde, 78801-5239
jp1@uvaldecounty.com
(830)278-3921
Precinct 6 Place 1 Uvalde Ernesto (Neto) Luna Judge Courthouse Plaza, Box 12
Uvalde, 78801-5239
jp6@uvaldecounty.com
(830)278-8123
Precinct 4 Place 1 Uvalde Rodrigo T. Martinez Judge 111-1/2 N Grove St
Uvalde, 78801-5220
jp4@uvaldecounty.com
(830)278-3904
Precinct 2 Uvalde Bobby G. McIntosh Judge P O Box 177
Sabinal, 78881-0177
jp2@uvaldecounty.com
(830)988-2462
Precinct 3 Place 1 Uvalde William Herman Schaefer Judge P O Box 416
Utopia, 78884-0416
jp3@uvaldecounty.com
(830)966-3445
Precinct 1 Place 1 Val Verde Jim Bob Barrera Sr. Judge P O Box 1144
Del Rio, 78841
laura.reyes@valverdecounty.org
(830)774-7545
Precinct 3 Place 1 Val Verde Fred Richard Brockwell Judge 209 E Losoya
Del Rio, 78840
fred_brockwell@valverdecounty.org
(830)774-7511
Precinct 2 Place 1 Val Verde Joey M. Gonzalez Judge 209 E Losoya St
Del Rio, 78840
connie_gonzalez@valverdecounty.org
(830)774-7579
Precinct 4 Place 1 Val Verde Aaron D. Rodriguez Judge P O Box 482
Del Rio, 78840
joanna_montemayor@valverdecounty.org
(830)774-7581
Precinct 2 Place 1 Van Zandt Ronnie L. Daniell Judge P O Box 9
Canton, 75103
jp2@vanzandtcounty.org
(903)567-6569
Precinct 1 Place 1 Van Zandt Don Kirkpatrick Judge P O Box 189
Grand Saline, 75140-0189
judgekirkpatrick@vanzandtcounty.org
(903)962-3471
Precinct 4 Place 1 Van Zandt Scott Shinn Judge P O Box 499
Ben Wheeler, 75754
judgeshinn@vanzandtcounty.org
(903)833-5705
Precinct 3 Place 1 Van Zandt W. Ozelle Wilcoxson Judge P O Box 648
Wills Point, 75169
jp3@vanzandtcounty.org
(903)873-3592
Precinct 2 Victoria Stuart Posey Judge 6605-C N Navarro St
Victoria, 77904-1545
lschramek@vctx.org
(361)575-0012
Precinct 1 Victoria Annie Louise Ramos Judge 3506 N Ben Wilson, Ste E
Victoria, 77901-7227
(361)573-0836
Precinct 4 Victoria Henry A. Welfel Jr. Judge 2604 E Mockingbird, Ste C
Victoria, 77904
hwelfel@vctx.org
(361)573-5073
Precinct 3 Victoria Robert B. Whitaker Judge 111-A N Glass
Victoria, 77901-6544
rwhitaker@vctx.org
(361)575-0246
Precinct 2 Place 1 Walker Richard B. Duncan Judge 102 Tam Rd, Ste A
Huntsville, 77320
rduncan@co.walker.tx.us
(936)436-4977
Precinct 1 Place 1 Walker Janie Hartnett Farris Judge 717 FM 2821 W, Ste 300
Huntsville, 77320
jgardner@co.walker.tx.us
(936)436-4966
Precinct 4 Place 1 Walker James F. Mature Judge 9360 SH 75 S
New Waverly, 77358-4224
(936)435-8750
Precinct 3 Place 1 Walker Lloyd Neal Roark Judge 2986A SH 19
Huntsville, 77320
(936)436-4988
Precinct 3 Place 1 Waller DeWayne Charleston Judge 12620 FM 1887
Hempstead, 77445
(979)826-7637
Precinct 2 Place 1 Waller Delores J. Hargrave Judge 27388 Fieldstore Rd
Waller, 77484
judge.hargrave@wallercotx.com
(936)372-2193
Precinct 1 Place 1 Waller Charles John Karisch Judge 775 Bus 290 E #105
Hempstead, 77445
(979)826-7745
Precinct 4 Place 1 Waller Ted Krenek Judge P O Box 7
Pattison, 77466
judge.krenek@wallercotx.com
(281)375-5233
Precinct 1 Place 1 Ward Pascual G. Olibas Judge Box 165
Monahans, 79756
(432)943-7227
Precinct 2 Place 1 Ward Elizabeth Polanco Judge P O Box 342
Monahans, 79756-0342
jp2@co.ward.tx.us
(432)943-7237
Precinct 2 Place 1 Washington Douglas Frank Cone Judge 4260 Sausage Ln
Chappell Hill, 77426-9621
jp2clerk@wacounty.com
(979)836-5008
Precinct 3 Place 1 Washington Roy May Judge 100 E Main, Ste 202
Brenham, 77833
jp3clerk@wacounty.com
(979)277-6200
Precinct 4 Place 1 Washington James Dokes McCune Jr. Judge P O Box 120
Burton, 77835
jp4clerk@wacounty.com
(979)289-2921
Precinct 1 Place 1 Washington Douglas Zwiener Judge 1305 E Blue Bell, Ste 114
Brenham, 77833
jp1clerk@wacounty.com
(979)277-6260
Precinct 3 Place 1 Webb Alfredo Garcia Jr. Judge P O Box 55
Oilton, 78371
(361)747-5481
Precinct 1 Place 2 Webb Oscar Rene Liendo Judge 1110 Victoria, Ste 103
Laredo, 78040
oliendo@webbcountytx.gov
(956)523-4303
Precinct 1 Place 1 Webb Hector Javier Liendo Judge 1110 Victoria, Ste 106
Laredo, 78042
hliendo@webbcountytx.gov
(956)523-4300
Precinct 4 Place 1 Webb Oscar O. Martinez Judge 8501 San Dario Dr
Laredo, 78045-7291
omartinez@webbcountytx.gov
(956)721-2510
Precinct 2 Place 2 Webb Ricardo Rangel Judge 901 S Milmo, 2nd Fl
Laredo, 78041
(956)791-6263
Precinct 2 Place 1 Webb Ramiro Veliz Jr. Judge 901 S Milmo
Laredo, 78043
(956)721-2502
Precinct 4 Wharton Tim Joe Drapela Judge 605 E Calhoun St
El Campo, 77437
judge.drapela@co.wharton.tx.us
(979)543-4322
Precinct 3 Wharton Dennis R. Korenek Judge P O Box 184
Louise, 77455-0184
judge.korenek@co.wharton.tx.us
(979)648-2363
Precinct 1 Wharton Jeanette M. Krenek Judge P O Box 1216
Wharton, 77488
judge.krenek@co.wharton.tx.us
(979)532-3941
Precinct 2 Wharton Cynthia (Cindy) Kubicek Judge P O Box 780
East Bernard, 77435-0780
judge.kubicek@co.wharton.tx.us
(979)335-6210
Precinct 1 Wheeler Brady F. Meadows Judge P O Box 452
Wheeler, 79096-0452
wjp1@centramedia.net
(806)826-5768
Precinct 2 Wheeler Rick D. Walden Judge P O Box 47
Shamrock, 79079-0047
wjp2@centramedia.net
(806)256-2552
Precinct 4 Place 1 Wichita Karen P. Hamilton Judge 2023 Hwy 25 North
Electra, 76360
karen.hamilton@co.wichita.tx.us
(940)495-2460
Precinct 1 Place 2 Wichita Michael Ron Little Judge 900 7th St, Rm 115
Wichita Falls, 76301-2440
mike.little@co.wichita.tx.us
(940)766-8143
Precinct 3 Place 1 Wichita Marc H. Newman Judge 404 N Wall St
Iowa Park, 76367-2367
marc.newman@co.wichita.tx.us
(940)592-9388
Precinct 1 Place 1 Wichita Janice Ralston Sons Judge 900 7th St, Rm 113
Wichita Falls, 76301-2440
janice.sons@co.wichita.tx.us
(940)766-8141
Precinct 2 Place 1 Wichita Nancy L. Viavattene Judge 100 W College, Ste 2
Burkburnett, 76354-3468
pat.cogburn@co.wichita.tx.us
(940)569-1140
Precinct 1 Place 1 Wilbarger Charles Eugene Morton Judge 1700 Wilbarger St, Rm 25
Vernon, 76384-4747
gmorton@co.wilbarger.tx.us
(940)553-2306
Precinct 2 Place 1 Wilbarger Lewis David Templeton Judge 1700 Wilbarger St, Rm 22
Vernon, 76384-4747
temp@co.wilbarger.tx.us
(940)553-2307
Precinct 1 Place 1 Willacy Rudy Cantu Judge 494 W Hidalgo Ave
Raymondville, 78580
(956)689-3381
Precinct 5 Place 1 Willacy Rudy Cantu Judge 494 W Hidalgo Ave
Raymondville, 78580-2638
(956)689-3381
Precinct 4 Place 1 Willacy Juan Salinas Jr. Judge 494 W Hidalgo Ave
Raymondville, 78580-2638
jsalinas@co.willacy.tx.us
(956)689-3381
Precinct 3 Place 1 Willacy Juan Silva Judge 494 W Hidalgo Ave
Raymondville, 78580-2638
(956)689-3381
Precinct 2 Place 1 Willacy George E. Solis Judge 494 W Hidalgo Ave
Raymondville, 78580
(956)689-6255
Precinct 3 Place 1 Williamson Donald Stephen (Steve) Benton Judge 301 SE Inner Loop, Ste 103
Georgetown, 78626-8270
sbenton@wilco.org
(512)943-1501
Precinct 4 Williamson Judy Schier Hobbs Judge 211 W 6th St
Taylor, 76574-3539
(512)352-2161
Precinct 1 Place 1 Williamson Dain Johnson Judge 211 Commerce Blvd, Bldg B, Ste 106
Round Rock, 78664
jp1mail@wilco.org
(512)248-3222
Precinct 2 Place 1 Williamson Edna M. Staudt Judge 350 Discovery Blvd, #204
Cedar Park, 78613
estaudt@wilco.org
(512)260-4210
Precinct 2 Place 1 Wilson Jo Ann Brannan Judge P O Box 626
Poth, 78147-0626
jpbrannan@stelera.net
(830)484-2356
Precinct 3 Place 1 Wilson Jim Burdette Judge P O Box 503
La Vernia, 78121-0503
wcjp3@stelera.net
(830)779-2285
Precinct 1 Place 1 Wilson Ernest F. Devora Judge 800 10th St, Box 8
Floresville, 78114
(830)393-5112
Precinct 4 Place 1 Wilson Richard L. Jackson Judge 800 10th St, Box 6
Floresville, 78114
jp4liz@wcsotx.org
(830)393-4052
Precinct 2 Winkler Glenda Joyce Mixon Judge P O Box 35
Wink, 79789
(432)527-3450
Precinct 1 Winkler Sharon DeLynn Trammell Judge 120 E Winkler, 1st Fl
Kermit, 79745
jp1@co.winkler.tx.us
(432)586-2671
Precinct 3 Wise Mark Autry Judge P O Box 86
Boyd, 76023-0086
jp3@co.wise.tx.us
(940)433-2969
Precinct 2 Wise Terri Johnson Judge P O Box 1534
Decatur, 76234
jp2@co.wise.tx.us
(940)626-4206
Precinct 1 Wise Stacy Jan Morrow Judge P O Box 509
Decatur, 76234
jp1@co.wise.tx.us
(940)627-2694
Precinct 4 Wise Clay Poynor Judge 1203 Halsell St
Bridgeport, 76426
jp4@co.wise.tx.us
(940)683-4244
Precinct 3 Wood Clarence E. Holmes Jr. Judge P O Box 470
Hawkins, 75765-0470
cholmes@co.wood.tx.us
(903)769-3517
Precinct 2 Wood Neil Moseley Judge P O Box 325
Mineola, 75773-0325
nmoseley@co.wood.tx.us
(903)569-3802
Precinct 1 Wood Alice Ann Tomerlin Judge P O Box 172
Quitman, 75783-0172
atomerlin@co.wood.tx.us
(903)763-2713
Precinct 4 Wood Cindy S. Weems Judge P O Box 134
Winnsboro, 75494-0134
(903)342-3079
Precinct 1 Place 1 Yoakum Melba J. Crutcher Judge P O Box 532
Plains, 79355
mcrutcher@yoakumcounty.org
(806)456-7491
Precinct 2 Place 1 Yoakum Troy Mac Scott Judge 412 W 5th St
Denver City, 79323
judgeu@windstream.net
(806)592-3963
Precinct 3 Place 1 Young Stan Glenn Mahler Judge 117 South Grand St
Olney, 76374
s.mahler@youngcounty.org
(940)564-5001
Precinct 1 Place 1 Young James C. Ross Judge 516 4th St, Rm B2
Graham, 76450
j.ross@youngcounty.org
(940)549-3636
Precinct 1 Place 1 Zapata Anna M. Guerra Judge 2310 Stop 23A
Zapata, 78076-2310
jp1annamguerra@yahoo.com
(956)765-9165
Precinct 2 Place 1 Zapata Juana Maria Gutierrez Judge P O Box 29
San Ygnacio, 78067-0029
jmbgutierrez_pct2@zapatacounty.org
(956)765-5333
Precinct 4 Place 1 Zapata Jose Clemente Gutierrez Judge 2310 Stop 23A
Zapata, 78076-2310
(956)765-6655
Precinct 3 Place 1 Zapata Fernando Munoz Jr. Judge 2310 Stop 23A
Zapata, 78076-2310
jppct3zapata@yahoo.com
(956)765-9945
Precinct 1 Place 1 Zavala Dagoberto (Robert) Correa Judge P O Box 508
Batesville, 78829-4747
(830)376-4609
Precinct 2 Place 1 Zavala Xavier R Espinosa Judge 319 N 1st Ave, Ste 4
Crystal City, 78839
maricelaflores42@yahoo.com
(830)374-2116
Precinct 4 Place 1 Zavala Sonia McHazlett Judge P O Box 36
La Pryor, 78872
(830)365-4494
Precinct 3 Place 1 Zavala Pilo Vasquez Judge 319 N 1st Ave, Ste 5
Crystal City, 78839
maricelaflores67@yahoo.com
(830)374-5197

Contact Info

  • Southwest Tow Operators
  • 660 N Central Expressway, Suite 230
  • Plano, Texas 75074
  • Toll Free: (866) 320-9300

Important Messages

I hope you like the new look! We have updated the documents (requires a login to view). The store is starting to take shape, check it out!

Copyright